Senior Member barancagislar Üyenin Avatarı
    Keyif için bu kadar büyük meblağ harcamayın ve böyle büyük bir risk almayın derim satın aldığınızda ödediğiniz vergiler yakıt masrafınız bakım ücretleri yerine aynı aracı kiralayıp 1 sene değilde 6 ay binin derim ayrıca bu şekilde olası kaza çizik mekanik sorunların masrafındanda kurtulursunuz bırakın başkası uğraşsın siz değil 😄

Senior Member Baachus Üyenin Avatarı
    Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız olabilir fakat kısa süre kullanmak için kredi ile almak ve maddi açıdan zorlanmak işin doğrusu bence mantıklı değil.
    981 Porsche Boxster | Lime Gold

Junior Member
    arkadaslar bekledigim tarzda yorumlar aldım genel olarak baktıgımda hepsi mantıklı. Kısa süreli bir zevk yasamak için bu kadar sıkıntıya girmek yorumlarınızdan sonra banada pek mantıklı gelmiyor çöpe atılan para. O zaman ben fikir olarak en başa dönüp dolu bir m paket 5.25 xdrive araştırmalarına başlıyorum. (80-85 bin euro aralıgında az kmli standart olmayan özel bir araç bulabilirim heralde)

HaKo5
    Guest
    hesap aşağı yukarı ortada , eğer altından kalkabileceğin meblalarsa düşünme al ama seni sıkıntıya sokacaksa araba zevkten ziyade ızdırap olur.

Junior Member
    Benzinli Panamera ve Panamera 4'ler çok rekabetçi fiyatlara inmeye başladı. Eski bi cayenne 3.6 kullanıcısı olarak ( istanbul trafiğinde full depo 360km!) yani yaklaşık 20lt yakmış biri olarak, hemen hemen aynı motoru kullanan panamera'nın ortalama yakıt tüketimi hakkında bilgi sahibi olan varmıdır?

Tşk