Junior Member
    Utku bey ...benim araçta 6 lı cd changer var denmişti...ben göğüsteki cd girişine 1 tane aldığını sanıyorum...ayrıca bir box mı var varsa nerede? audide torpidodaydı..
    Bu arada iphone 5 de ''Radyo'' programını açtığınızda ...bluetooth audio da listenizi araçtan kontrol edebiliyorsunuz...dolayısıyla direkt internet radionuz olmuş oluyor...

Senior Member
    Alıntı Baran77 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Utku bey ...benim araçta 6 lı cd changer var denmişti...ben göğüsteki cd girişine 1 tane aldığını sanıyorum...ayrıca bir box mı var varsa nerede? audide torpidodaydı..
    Bu arada iphone 5 de ''Radyo'' programını açtığınızda ...bluetooth audio da listenizi araçtan kontrol edebiliyorsunuz...dolayısıyla direkt internet radionuz olmuş oluyor...
    6 adet Cdyi aynı girişten içeri sürebilirsiniz, ayrı bir changer yok.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Bugun E180 1.6 156hp motorun performansini test ettigimde beni tatmin etmedigini gordum.bmw 5serisindeki 1.6 177hp motorun daha seri olduguna karar verdim. E serisinin ic mekandaki kalitesi ve Amg dis dizayni tatmin edici. Mercedes'in jeeplerdeki gibi koldan vitese gecmesi biraz degisik geldi

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member
    Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bugun E180 1.6 156hp motorun performansini test ettigimde beni tatmin etmedigini gordum.bmw 5serisindeki 1.6 177hp motorun daha seri olduguna karar verdim. E serisinin ic mekandaki kalitesi ve Amg dis dizayni tatmin edici. Mercedes'in jeeplerdeki gibi koldan vitese gecmesi biraz degisik geldi

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Ertunçcum koldan direksiyon başta çok rahatsız gelsede şuan diğer arabalar bana değişik geliyor.
    (ek)sh

Senior Member
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ertunçcum koldan direksiyon başta çok rahatsız gelsede şuan diğer arabalar bana değişik geliyor.
    Koldan vites demek istedin galiba abi ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    '16 Audi A3 Sedan TDI

Senior Member doktor Üyenin Avatarı

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    5 serisi makyajlı 177hp mi oldu?
    A4 Avant 1.8 TFSI Evotech

Senior Member al2 Üyenin Avatarı
    Alıntı doktor Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1600cc benzinli için söylediği rakamlar.
    A3 2.0 FSI // 34 ERL 03 [SOLD]
    MINI JCW // 34 ALG 43

Senior Member Yalçın Üyenin Avatarı
    Alıntı doktor Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sanırım 170hp diyecekti 177 yazmıs yanlıslıkla Ertunç abi
    8V A3 SPORTBACK '16 KIRMIZI

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Ben yadirgadim vites kolunu Erolcum tuhaf geldi bana tek tusla P moduna gecmesi guzelmis
    1.6 170hp yazacakken 177 olmus kusuruma bakmayin arkadaslar. Hepsi 1.6 benzinli araclar.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member hsyntml Üyenin Avatarı

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Performans beklentınız varsa tatmin etmez , motor gucu ve torkundan zıyade vıtes gecıslerindeki kararsızlık aslında performansı baltalayan unsur bence. Dsg gibi bi vites olsaymış daha keyifli olabilirdi mesela . Ama gunluk kullanımda bunlara takılmıyosunuz. fazlasıyla sessiz bi sürüşü var 5 serisine gore . Arabaya kım binse ne kadar sessiz diyo
    Güncel : 2011 f10 520d M
    Güncel : 2013 E180 AMG
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Sold : 2011 e 250 cgi Coupe AMG Hidden Content
    Sold : 2008 BMW E60 520D ind.