Member ugurkaban Üyenin Avatarı
    Herkese merhabalar, aracım için bodykit ve egzoz almayı planlıyorum. Şuan üzerinde custom egzoz var. (Downpipe'dan son'a kadar) Ancak 1. ve 2. vitesteki sesi biraz rahatsız ediyor. Akrapovic egzoz düşünüyorum ama şuan sadece düşünmekle yetiniyorum. Hangi marka egzoz yaptırırsam sizce güzel bir ses alabilirim?

Bir de Hofele bodykit yapmayı planlıyorum, gerçekten çok da beğeniyorum ancak hem fiyat konusunda biraz daha cazip hem de hofele gibi güzel duran bi bodykit tavsiyesine de ihtiyacım var.

34UY0043
    Guest
    Downpipe + duz boru sona supersprint son susturucu harika bir ses elde ediyorsunuz.. Ttrs body kit ise arabanin kaderi degisiyor.. Yazilim falan varmi aracinizda ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

HaKo5
    Guest
    Egsoz milltek öneririm , TT için biçilmiş kaftandır. Hofele Body kit in alternafini bulmanız zor maalesef.

Alıntı 34UY0043 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Downpipe + duz boru sona supersprint son susturucu harika bir ses elde ediyorsunuz.. Ttrs body kit ise arabanin kaderi degisiyor.. Yazilim falan varmi aracinizda ?

Şuan sadece downpipe + düz boru var, sondaki kazan duruyor. Belki onunla alakalıdır.

Ecufast yazılım var şuan aracımda.

Alıntı HaKo5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Egsoz milltek öneririm , TT için biçilmiş kaftandır. Hofele Body kit in alternafini bulmanız zor maalesef.
    Milltek fiyatları nedir peki veya direk bakabileceğim bi link varsa?

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Sondaki orjinal kazan ise çirkin bir ses teneke sesi gibi çıkıyor sona milltek supersprint tüp koyup kullanın.

34UY0043
    Guest
    Alıntı ugurkaban Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Şuan sadece downpipe + düz boru var, sondaki kazan duruyor. Belki onunla alakalıdır.

Ecufast yazılım var şuan aracımda.
    Herseyden once ecufast i degistirmenizi oneririm Sondaki kazani supersprint ile degistirin.. Miltek de harika egzost ama sesi biraz tiz geliyor bana supersprint daha tok ve boguk bir sesi var ..

Alıntı 34UY0043 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Herseyden once ecufast i degistirmenizi oneririm Sondaki kazani supersprint ile degistirin.. Miltek de harika egzost ama sesi biraz tiz geliyor bana supersprint daha tok ve boguk bir sesi var ..

Ne gibi bi sıkıntı çıkartır ki şuanki yazılım?

Alıntı r56s Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sondaki orjinal kazan ise çirkin bir ses teneke sesi gibi çıkıyor sona milltek supersprint tüp koyup kullanın.
    O kadar da itin g*tüne sokmaya gerek yok da izmirde olduğum için elim kolum bağlı böyle dolaşıyorum. Döner dönmez ayar vericem bakalım.

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Yerin dibine vuran yok zaten araciniz gayet iyi araç,ne kadar kötü olabilir zaten ben burda yer altına sokmak için yazmadım. aynı motorda birçok egsoz değişimi yapan yakın bir abimden hangi sesin en iyi olduğunu biliyorum en güzel supersprintti onu size önerdim ayrıca sonda orjinal kazan olup dp takılı olunca çirkin ses çıkıyor cızırdama yapıyor bunu yer altına sokmak için söylemedim böyle şeyleri zaten hiç sevmem

Senior Member
    bu hofelede orjinal bire bir S3 tampon varmı ??