Member ugurtumay Üyenin Avatarı
    Merhabalar mart ayında a1 aracımla kaza yaptım. Araç doğuş maslakta yapıldı
    sol kapım değişti şehir içinde fark etmedim fakat geçenlerde uzun yola gittiğimde
    150-160 dan sonra kapının içeriye çok fazla ses aldığını farkettim. Acaba doğuş bu sorunu karşılar mı yoksa aradan süre geçtiği için madur olmam söz konusu olabilir mi? Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Alıntı ugurtumay Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhabalar mart ayında a1 aracımla kaza yaptım. Araç doğuş maslakta yapıldı
    sol kapım değişti şehir içinde fark etmedim fakat geçenlerde uzun yola gittiğimde
    150-160 dan sonra kapının içeriye çok fazla ses aldığını farkettim. Acaba doğuş bu sorunu karşılar mı yoksa aradan süre geçtiği için madur olmam söz konusu olabilir mi? Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim.
    karşılar. sadece şikayetinizi bildirmeniz yeterli.
    bir araç ortalama 12.000 parçadan oluşur. bu parçalardan değişen herbirine ise sadece tek bir firma garanti verebilir...

Hidden Content

Senior Member
    kapı ayarından kaynaklanıyor olabilir. kapı ayarı düzeltilir ses azalır diye düşünüyorum.

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Bence gidin kapı doğuşta değiştiyse onlar sorunu düzeltmek zorundalar. Bu arada a1 içine gerçekten aşırı ses alıyor 140-150 den sonra bende uzun yolda fark ettim durumu belki size kapıdan kaynaklı gelmiştir?
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member
    Alıntı Bertan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kapı ayarından kaynaklanıyor olabilir. kapı ayarı düzeltilir ses azalır diye düşünüyorum.
    Katılıyorum ve kapı içi izolasyonun kontrol edilmesini de ekliyorum....
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Member ugurtumay Üyenin Avatarı
    Cevaplariniz icin tesekkur ederim en kisa zamanda bu sorunu halledip burdan bilgilendirmek amaciyla paylasicam.
    Son düzenleyen ugurtumay, 07-Kasım-2013 saat 13:27.