Member
    Amg olsada olmasada mükemmel gözüküyor gerçekten ama amg olmasında fayda var. Jantlar biraz sıkıntılı. Onun haricinde bmw gibi boş gelmiyor zaten arabada bir çok standart donanım var ama ergonomik koltuklar benim en hoşuma giden özellik. O da amg ile standart zaten.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    bu arabaya guzel bir jant sonrada 1 2 kucuk modifikasyon tamamdir amg paket olsada olmasada olur makyajli kasada

Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    Benim önerim dışı beyaz içi siyah bi e-coupe yerine amg paket kırmızı içi siyah deri şahane olur,fiyat olarak da 200 bin tl civarına geliyor izmir mengerlerden fiyat almıştık ancak babanız da kullanacaksa amg olmayan siyah içi kahve deri bir araç daha mantıklı ve hoş olabilir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40382029/detay filmler olmamış ama bunun gibi.

Senior Member
    Alıntı bioshock Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim önerim dışı beyaz içi siyah bi e-coupe yerine amg paket kırmızı içi siyah deri şahane olur,fiyat olarak da 200 bin tl civarına geliyor izmir mengerlerden fiyat almıştık ancak babanız da kullanacaksa amg olmayan siyah içi kahve deri bir araç daha mantıklı ve hoş olabilir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40382029/detay filmler olmamış ama bunun gibi.
    Güzel bir örnek...
    Spor dış paketi de var, sadece thermotronik kliması eksik
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Güzel bir örnek...
    Spor dış paketi de var, sadece thermotronik kliması eksik
    Led fari yok maalesef buyuk eksi

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Evet led far yok merceksiz bmw gibi durmuş.

Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    Ben iç dış kombinasyonu olarak örnek göstermiştim akıllı led sistemli almak lazım bence de aracı.

Member
    Alıntı peopless Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Babamda var biraz gençlik ruhu ama sadece haftasonları binip gözü gibi bakacağının sözünü aldım Araç kapalı garajda kalacak kullanılmadığı sürece. Sizde bu aracı düşünüyorsanız aldığınızda inşallah beraber konuşarak donanım eklettirebiliriz. Araç gerçekten kendine aşık ettirebiliyor ilk görüşte hele de yeni makyajıyla. Eski görünümden ciddi farklılıkları var.
    ah keşke dediğiniz gibi ben de otomobil işini yakın zamandaki planlarıma ekleyebilsem daha doğrusu babam sizin babanız kadar hevesli olsa okul bitmeden malesef ''yıldız'' yok ve henüz 3.sınıftayım umarım siz istediğiniz araca kavuşursunuz da ben satın almaya yakın sizden fikir alırım

Junior Member
    ....................
    Son düzenleyen peopless, 23-Mart-2015 saat 03:34.

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Alıntı peopless Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Amg paketli bir e coupe siparişi bütçeyi aşabilir bu aracın hazır ve yıl sonu kampayasında denk gelmesi cazip geldi, dediğiniz gibi aracın standart donanımı oldukca tatmin edici hafızalı koltuklar, ECO start/stop, koltuk ısıtmaları vs. bunun dışında 360' park sistemi için comand online alt yapısı gerekli sanırım satış temsilcisine sorduğumuzda bunun için aracın altyapısı var sanırım gibi bir cevap aldık ama gerçekten kesin bilgileri yok o da servisi arayıp ustayla konuştu önümüzde ve ustadan 3bin küsür liraya yapılabilir cevabı aldık bayramın birinci günü olduğu için fazla ayrıntıya giremedik ama sanırım kredi ve ödeme işlemlerinde bir sıkıntı olmazsa aracı çıkartmadan yaptırmayı düşünüyoruz.

Yıl sonu kampanyası için henüz erken satış temsilcisi biraz satmak istediği için bu şekilde aklınızı çelmeye çalıştığını düşünüyorum. Aralık, Ocak hatta Şubat'da 2013 model ellerinde duran araçlarda çok daha büyük iskonto yaparlar, AMG paket bedavaya gelir

Command Online alt yapısı olduğunu sanmıyorum çünkü bu donanımın fiyatı sadece 15.000 TL çevre kamera ile 20.000'e yakın fiyat çıkıyor bence biraz daha araştırın araca orjinal olmayan parçalarla sakın birşey yaptırmayın. Çevre kamerada yaptırırsanız kaskoya ayrıca işletmenizi öneririm çünkü 2 kamera yan aynalarda oluyor.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10