Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    İsmail bey size gipta ile bakiyorum guzel organize oluyorsunuz
    Hayirli yolculuklar yolunuzda farinizda acik olsun

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    @Okan kardesim cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin, evet bugun bizim bura yagisliydi ama aksama dogru kesildi hafta sonu hava raporuna gore bulutlu yagissiz gosteriyo bakalim bizimde dilegimiz o yonde insallah gecen seferki gibi yagis olmaz.

Cok tesekurler Ertunc bey sagolun iyi dilekleriniz icin,burada sizlerin bulusma aktivitelerinizi okudukca inanin o an turkiyede olmayi cok istiyorum,naapalim bizde iste herbirimiz farkli sehirlerde oldugumuzdan ancak senede bir toplanabiliyoruz cogumuz cesitli nedenlerden dolayi gelemiyo herkesin gununun uygun oldugu bir tarih bulmak cok zor oluyo,ama genede 13-14 kisi toplanacagiz hayirlisiyla tekrar tesekkurler iyi dilekleriniz icin yoldan yana tek kormumuz is cikis saatlerinde trafige yakalanmamak.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member boran4646 Üyenin Avatarı
    Ne kadar güzel böyle buluşmalar,aynı dili konuşan insanlarla bir arada olmak çok mutluluk veriyordur insana kıskanmıyor da değilim şaka bir tarafa daim olsun buluşmalarınız

Cok sagolun hocam tesekkurler iyi dilekleriniz icin.

Samsung Galaxy S3

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yeniden merhabalar arkadaslar yeni konu acmadan buradan devam edeyim istedim,onceki bulusmadaki gibi bu senede hayirlisiyla gene bir bulusma tertipledik ayni arkadaslarimizla,ve yine cogunlugun istegi uzerine ayni sehirde(ben degisiklik olsun farkli bir sehirde bulusalim istedim) Almanyanin Fulda ve Kassel sehirleri yakinlarindaki Schenklengsfeld kasabasindaki ayni evde topalanacagiz.

bizler bu bulusmayi onumuzdeki hafta paskalya tatiline denk getirmek istedik ama o tarihlerde onceden bir rezervasyon yapildigi ve dolu oldugu icin bir hafta oncesine 11-13 nisan 2014 tarihine rezerve ettirdik evi 3 ay oncesinden.Sabah ben kismet olursa 06.00 gibi yola cikip Munih yakinlarindaki bir abinin yanina gideceem oradan benim arabayi onun eve birakip onun arabasiyla devam edecegiz.(onceki bulusmada onun arabasi yoktu ve ben onu almis ve beraber gitmistik)

Cunku en uzak mesafeden giden biziz ve giderken Nurnbergten bir arkadasimizi daha alacagiz.insallah kismet olursa gidiste ve donuste yollarda sahit oldugum guzel anlari ve bulusmamizdan guzel anlari sizlerle paylasmaya calisacagim.simdilik bu kadar
    Abi iyi yolculuklar iyi eğlenceler. Çok güzel bi organizasyon inşallah sen bu sene buraya gelincede bi organizasyon biz yaparız

Cok tesekkurler Anil kardesim iyi dileklerin icin,insallah kismet olur yazin ramazan bayramindan sonra bir bulusma denk gelirse katilmak isterim cok sevinirim.

Samsung Galaxy S3

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Ismail abi denk gelmesi ne demek sen gel buluşmanın kralını ayarlarız.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Allah razi olsun canim kardesim dusunmeniz yeter gonuller bir olsun

Samsung Galaxy S3

Senior Member
    İyi eğlenceler
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    İsmail abi iyi eğlenceler, gene güzel buluşma olacak belli ki Bu arada senin bu arabanın da 193.000'de böyle sorunsuz her yere taşıması harika. 193.000'e gelmiş ve sahibine ciddi sorun çıkarmamış araçlar cidden oturup sevmelik Allah kaza bela teknik arıza yaşatmasın abi tekrardan iyi eğlenceler İnşallah benim ufaklık da sorunsuz 200.000'lere kadar götürür beni de yeni araba bakmama gerek kalmaz uzun süre
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue