Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Fotoğraflar da, anlatım da, buluşma da müthiş olmuş, ellerinize emeğinize sağlık Darısı TurboFSI katılımcılarının başına artık

Bu arada BMW E46'nın plakalığı çok şıkmış
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Senior Member kastore Üyenin Avatarı
    ismail kardeş, bu keyifli gezinizi paylaştığın için teşekkürler, geçtiğim yolların resimlerini görmek güzel oldu.
    2006 8P A3 1.6
    2008 LAGUNA III 1.5 DCI DYNAMIQUE

Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Sizin yol hikayeleriniz beni sürekli tahrik ediyor. Bir gün nasip olursa arabayla Avrupa turuna çıkacağım. ( Hanımı kandıra bilirsek )
    e350 cdi blueefficiency coupe

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Arkadaslar abiler iyi dilekleriniz icin hepinize ayri ayri tesekkur ederim,bu arkadaslarla yaklasik iki yildir sanalda facebook ve WhatsApp ta gorusuyoruz ama yuz yuze tanisma ilk kez oldu ve inanin sanki 20 yildir tanisiyormusuz gibi bir samimiyet ortami vardi kimse cekingen durmadi,kismet olursa seneye izin sezonu oncesi mayisa yada sezon sonrasi Eylule Nurnberg civarina plan yapiyoruz eger ben onlari kafalayabilirsem belki az daha guneye inip Ingolstadt ta yada Stuttgartta yapip Audi yada Porsche muzesini ziyaret edebiliriz.

Birde sunu gordum Almanyanin otobanlarida ayni istanbul trafigi gibi pazar gun bile Stau(sikisik trafik) oluyo gidistede donustede cok nadir 180-200 civarini gorebildik.

@Melih Melih bey inanin ben araba yolculugunu hic biseye degismem hatta uzun yol yolculugunu, boyle bir planiniz varsa ve arabayla seyahat etmeyi seviyorsaniz samimi soyluyorum pisman olmassiniz, sadece bir iki gun biraz fiziksel yorgunluk cekersiniz oda gecer, yenge hanimi ikna etmek kolay olur diye dusunuyorum bayanlar gezme seyahat islerine dayanamazlar

Yola ciktiktan sonra mesafenin onemi kalmiyor dun aksam eve dondugumde tacho nun son hali boyleydi

Burda biraz cabrio goren masum koylu durumuna dustum sanirim ama biraz surdukten sonra anladimki boyle araclar 35 yas ustu degil kesinlikle,genc isi
    Son düzenleyen ingolstadt, 16-Eylül-2013 saat 17:20.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    güzel buluşma olmuş.
    adamın tourag'in arkasına aventador bağlayıp götürmeside efsaneymiş araba ateş ediyor

Senior Member kastore Üyenin Avatarı
    münihi çevreleyen a99 da 2 saat beklediğimi bilirim
    2006 8P A3 1.6
    2008 LAGUNA III 1.5 DCI DYNAMIQUE

Alıntı kastore Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    münihi çevreleyen a99 da 2 saat beklediğimi bilirim
    Haklisiniz abii dun biz donerkende A9 dan A99 innsbruck Salzburg istikametine baglanirken zaman zaman yigilmalar olmustu tikanma oldugunda kuyruk inanilmaz uzuyor hatta A3 te Nurnberg civari Wurzburg -Frankfurt yonune dun rahat 5 km kuyruk vardi tirlar olmadigi halde.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Bu tur organizasyonlara hayranim insan diyor git birak isi gucu cik seyahate

Yeniden merhabalar arkadaslar yeni konu acmadan buradan devam edeyim istedim,onceki bulusmadaki gibi bu senede hayirlisiyla gene bir bulusma tertipledik ayni arkadaslarimizla,ve yine cogunlugun istegi uzerine ayni sehirde(ben degisiklik olsun farkli bir sehirde bulusalim istedim) Almanyanin Fulda ve Kassel sehirleri yakinlarindaki Schenklengsfeld kasabasindaki ayni evde topalanacagiz.

bizler bu bulusmayi onumuzdeki hafta paskalya tatiline denk getirmek istedik ama o tarihlerde onceden bir rezervasyon yapildigi ve dolu oldugu icin bir hafta oncesine 11-13 nisan 2014 tarihine rezerve ettirdik evi 3 ay oncesinden.Sabah ben kismet olursa 06.00 gibi yola cikip Munih yakinlarindaki bir abinin yanina gideceem oradan benim arabayi onun eve birakip onun arabasiyla devam edecegiz.(onceki bulusmada onun arabasi yoktu ve ben onu almis ve beraber gitmistik)

Cunku en uzak mesafeden giden biziz ve giderken Nurnbergten bir arkadasimizi daha alacagiz.insallah kismet olursa gidiste ve donuste yollarda sahit oldugum guzel anlari ve bulusmamizdan guzel anlari sizlerle paylasmaya calisacagim.simdilik bu kadar

Senior Member carking58 Üyenin Avatarı
    Yolunuz acik olsun İsmail abi simdiden iyi eglenceler dilerim bildigim kadariyla havalar yagisliydi o taraflarda aman deyim yolda dikkat edin ayrica fotografsiz birakmayin buralari
    2003 Audi A4 1.9 TDİ Man. - 38 LA 589
    2009 Vw Polo 1.4 Man. - 06 BS 9241