Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Herkese merhabalar bilmiyorum forum disi organizasyon oldugundan abes mi kacar ama burda da paylasmak istedim,yaklasik 3 ay once sozlesip bu tarihte Facebook taki gurbetci grubumuzla bir bulusma duzenledik,bulusmayi herkesin kolay ulasabilmesi amaciyla mumkun oldugunca herkese esit uzaklikta bir yerde ayarlamaya calistik ve Almanyanin Kassel ve Fulda sehirlerinin arasinda kalan her yeri orman ve yesilliklerle dolu sessiz sakin Schenklenksfeld isimli bu kasabayi bulduk.

Bulusmaya gelecek arkadasimiz 14 kisiydi ama sonradan cikan dugun ve turkiyeden izin donusunun gecikmesi sonucu iki arkadasimiz katilamadi,sadece ben Avusturyadan olmak uzere 12 kisi iki gunlugune kiraladigimiz bu evde guzel bir hafta sonu gecirdik son derece keyifliydi,kasaba cok sakindi sokaklarda adres soracak insan bulamadik marketi zor bulduk ben gidis donus toplamda 1330 km yol yaptim ve en uzak mesafeden (yaklasik 630 km)katilan bendim, gittigime degdi farkli bir hafta sonu aktivitesi oldu benim icin, gidis ve donuslerde hep hava yagmurlu ve lastiklerimin artik bitik oldugundan zaman zaman zor anlar yasadim, ayrica benim baski balata da artik mesaji gondermeye basladi Levent abii(Monza) zaten beni uyarmisti gec kalmamam konusunda insallah bu hafta yada onumuzdeki hafta baski balata isini halledecegim sonrasinda da sanirim bu sene kisliklari biraz erken takmak zorunda kalacagim cunku arka lastiklerimde profil adina bisii kalmamis resmen dumduz olmus lastik, yollarda su birikintilerinden gecerken arabanin arkasi resmen arkadan itisli arac gibi savruluyordu Continentalden hic beklemiyordum iki yaz sezonunda bu kadar hizli asinma, saglik olsun kazasiz belasiz gidip dondum genede arabam yasina gore tas gibi basinca hic zorlanmadan gitti.

sozu uzatmadan biraz gidis donus yol manzaralari eklemek istiyorum eger forum disi konu oldugundan sorun olursa konu silinebilir sorun yok.

Son olarak umarim birgun Froum olarakta Turkiyenin herhangi bir yerinde tum forumu kapsayacak sekilde genis katilimli bir bulusma duzenleriz.
    Son düzenleyen ingolstadt, 16-Eylül-2013 saat 00:12.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Abi kardes ilk gelen ekip

Gece 03-04'e kadar oturup sohbet edince sanirim sakulum kaymis Ordulu arkadasta hafiften niyeti bozmus bir yuz ifadesiyle bana yaklasmis

imperial
    Guest
    Cok guzel bi bulusma yapmissiniz tebrik ederim biz istanbulda degil bu kadarini yapmak bi kalabalik toplanip bulusamadik
    Fotoda hangisi sizsiniz

Cok tesekkurler Koray bey uyuyan kisi ve toplu fotodaki kirmizi sapkali arkadasin solundaki beyaz ayakkabili kel kisi benim

Birazda gidis donus yol manzaralari

M550D X Drive

Giderken A7 otobani Kassel yakinlarinda bulusmaya Stuttgart civarindan gelen genc kardesimiz Kirsehirli fatihi yakaladik yakalandiginin farkinda olmadigindan fotosunu cekip wattsappta paylasinca sasirdi ve siz nerden ciktiniz yahuuu dedi

Ingolstadt civari TT iyi yardiriyordu

zaman zaman biraz hizlandik

Allianz Arena

Gidis istikamet Nurnberg

Forza Besiktas Berlinden gelen Corumlu selim kardesimizin E46 3.25 cabrio su

Donus Munih istikametinden Avusturya ya giris Salzburg sinir

Istikamet A1 Wien Linz
    Son düzenleyen ingolstadt, 16-Eylül-2013 saat 00:05.

Corumlu arkadas Kayserili arkadasin E Klassenin ayna sinyalini yaparken

Bu kahvalti hepsine bedeldi

Kirsehirli Golf 4'un aynasindan ben

Cig köfte biraz acemi isi oldu

Alis veris

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Güzel organizasyon olmuş İsmail bey resimler çok güzel Kasselle Fulda arasında Rottenburg diye biyer var yeşillikler içinde oraya gitmiştim burayı oraya benzettim bi an.

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Abi çok güzel bir buluşma olmuş Koray ında dediği gibi biz aynı şehirde bile toplanamıyoruz.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member Mythical Üyenin Avatarı
    Gerçekten çok güzel bir buluşma.Fotolara bayıldım.Şimdiye kadar hiç bu tarz bir buluşmaya (forum buluşmaları) canım kaldı. Bende İstanbul veya Kocaelideki buluşmayı dört gözle bekliyorum.

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    İsmail abi ve ekibi harikasınız gerçekten. Çok dostane bir buluşma olmuş.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Yurt dışında bu şekilde organize olup buluşmak takdir edilecek davranış tebrik ederim
    2F2F Mazisi..