Senior Member dewrim Üyenin Avatarı
    Herkesin bayramı kutlu olsun bu gün ekranda ESP fault look owner manuel uyarısı aldım ve Aracı durdurup tekrar çalıştırdiktan sonra geçti bi süre sonra yine yandı tekrar durdum yine çalıştırdim bu sefer tekrar yapmadı aynı uyarıyı ama aklımı kucaladi bu durum neden acaba bu fikri olan varmi
    audi a4 1.8 tfsi 120bg

Senior Member
    Alıntı dewrim Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Herkesin bayramı kutlu olsun bu gün ekranda ESP fault look owner manuel uyarısı aldım ve Aracı durdurup tekrar çalıştırdiktan sonra geçti bi süre sonra yine yandı tekrar durdum yine çalıştırdim bu sefer tekrar yapmadı aynı uyarıyı ama aklımı kucaladi bu durum neden acaba bu fikri olan varmi
    İyi bayramlar, fren müşirinden yapabilir
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Teşekkürler baktırcam diyarbakir durulsun
    audi a4 1.8 tfsi 120bg

Esp sorunu dreksiyon acı sensörü deki kodlama hatasıymis vas cihazıyla kodlandi suan sorunsuz
    audi a4 1.8 tfsi 120bg

Banned
    Gökhan bey size uzun zamandır merak ettiğim fakat cevabını bulamadığım bir soruyu sormak istiyorum.
    audilerde gösterge panelindeki set tuşuna bastığımızda araç kendi kendine bir kontrol yapıyor fakat bazı işaretler sarı renkte bazıları ise kırmızı yanıyor bunun nedeni nedir? birde aracı çalıştırmadan anahtarı kontağa taktığımızda bazı işaretler göstergede yanıyor fakat araç çalışrken yanmıyor bunun nedeni nedir?