Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Merhaba arkadaşlar CLA veya A serisi almak üzereyim fakat nedensiz bir şekilde hangi bayi ile konuşsam bu 2 modelin dizel otomatiğinin getirmiceklerini söylüyorlar internette fiyat listesinde mevcut ama aracı getirmiyorlar araç dizel olmak zorunda ondan elimde başka seçenek yok neden böyle bir satış taktiği izliyorlar anlamadım yada banamı bir terslikleri var BMW fanatiğiyim diye

uzun lafın kısası aranızda hiç CLA veya A serisi dizel otomatik teklifi alan varmı ?

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı can84 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkadaşlar CLA veya A serisi almak üzereyim fakat nedensiz bir şekilde hangi bayi ile konuşsam bu 2 modelin dizel otomatiğinin getirmiceklerini söylüyorlar internette fiyat listesinde mevcut ama aracı getirmiyorlar araç dizel olmak zorunda ondan elimde başka seçenek yok neden böyle bir satış taktiği izliyorlar anlamadım yada banamı bir terslikleri var BMW fanatiğiyim diye

uzun lafın kısası aranızda hiç CLA veya A serisi dizel otomatik teklifi alan varmı ?

Galerilar 90 k euroya satiyor.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Mercedesin dizel motoru 2150lt Tr deki vergi sistemine gore benzinli modeli ile fiyat farki cok olacagindan getirmiyorlardir

imperial
    Guest
    2.000 motor ustu oldugu icin vergi diliminde dezavantaja dusuyor bu yuzdende mercedes getirme taraftari olmuyor kanka ciddi dusunuyosan benim mercoda yakin bi tanidigim var turkiyeye dondugumde gorusurum

Alıntı imperial Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2.000 motor ustu oldugu icin vergi diliminde dezavantaja dusuyor bu yuzdende mercedes getirme taraftari olmuyor kanka ciddi dusunuyosan benim mercoda yakin bi tanidigim var turkiyeye dondugumde gorusurum
    Bu hafta alicaktim kanka iste ama dizel otomatik yokmus gelince yinede bi goruselim senin tanidikla olmadi

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Simdi yeniden baktim A serisi dizel fiyat listesinde mecvut hatta 1700cc gozukuyor
    1600cc motor ustune yunemi vergi artiyor?

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı can84 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu hafta alicaktim kanka iste ama dizel otomatik yokmus gelince yinede bi goruselim senin tanidikla olmadi

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Simdi yeniden baktim A serisi dizel fiyat listesinde mecvut hatta 1700cc gozukuyor
    1600cc motor ustune yunemi vergi artiyor?
    Artıyor can. Benden sana Tavsiye yeni kasa a3 al bence coupesi hepsinden daha güzel duruyor.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member
    Mercedesin ici cirkinlik abidesi cla ve a serisi icin konusuyorum. Plastik kalitesi yerlerde.. Hele o icindeki 37 ekran tuplu televizyondan bozma ekrani saymiyorum bile.. Dizel otomatik olarak s line a3 coupe ilac olacaktir ve cok daha guzel bir araba..

Araci ben kendime dusunmuyorum zaten bende aynen A3 dedim begenilmedi zaten CLA ve A da yalan oldu yeni biseyler bakmamiz gerrkicek