Senior Member designer Üyenin Avatarı
    Alıntı Aydın_06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Teşekkürler. İlerler mi bilmiyorum şu sıralar yine problem yok. Tuhaf
    Biraz dur kalk yapınca mekatronik içerisindeki yağ basıncı ısıdan dolayı saçmalıyor sarsıntılar vs ondan oluyor. Belli bir zaman sonra hep yapmaya başlıyor malesef.

Member nakzo Üyenin Avatarı
    konu bayagi pasif ama arkadaslar ayni sesler bendede var tikirti falan.
    aldigim arkadas mekatronigi degistirmis daha onceden.ne zaman endisenlenmeliyiz anlamadim .kavrama setiyle mekatronigin degismesini anladimda sanzimani neden degististiriyorlar.

Junior Member
    Arkadaslar artık stronic yüzünden bezmis durumdayım. Yaklaşık 1 yıl önce kavrama değişti. Son zamanlarda titreme aşırı oranda arttı. Şimdide mekatronik degismesi gerekiyormuş. Kafayı yemek üzereyim. Duyduklarima göre kavrama ve mekatronigin aynı anda degismesi daha sağlıklı olur dendi. Sizce ne yapmalıyım. Araç 2011 1.4 TFSI daha 78binde.

Member nakzo Üyenin Avatarı
    bende anlam veremedim bu titreme mevzusuna.pek kimse yazmiyo bu konuyla alakali aslinda en cok korkutan mevzu

Senior Member Omerfarukcakir Üyenin Avatarı
    Aynı sorun bendede var 4 yada 5 bin masraf diyorlar
    Dürüstlük insanın kartvizitidir, matbaada basılmaz...

Junior Member
    arkadaşlar stronıc aracımı satıp yerine 2011 manuel a3 aldım. 1.6 102hp. performans 1.4tfsı gibi değil ama çokta kötü değil. araç 35binde. en önemlisi araçtan beni soğutan stronic tıkırtı titreme vs. olmaması.

Member
    Arkadaşlar bende daha önce 1.9 TDI DSG Jetta vardı. Bozuk yollarda sürekli şıkırtı yapıyordu. Ayrıca vites değiştirirken mekanizmadan gelen sesleri duyabiliyordum. Bunun kronik bir sorun olduğunu öğrenmiştim ve rahatlamıştım.

Bu şanzıman çok seri ve zevkli olmasına rağmen, arıza riski düşüncesi beni sürekli tedirgin ettiği için tadını alamadan satmak durumunda kaldım....