utku83
    Guest
    Fiyati da az degilki bircok a4 tdi dan pahali galerilerdeki Ekmek kıyma cok ama kofte yine de olmamış demekki

Senior Member
    Alıntı utku83 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fiyati da az degilki bircok a4 tdi dan pahali galerilerdeki Ekmek kıyma cok ama kofte yine de olmamış demekki
    Aynen pişirememişler olmamış

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Dizel a4 le aynı para.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Audi'lerin ekran değişiyor Mercedes A'nın ekranı aratacak gibi

BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Member Xeon Vision Üyenin Avatarı
    Bende bu videoyu gördüğüm de inanılmaz şaşırmıştım.

Alacak arkadaşıma gösterip bir daha düşünmesini tavsiye etmiştim o da a3 e yönelmişti.

Tabii bazı fanatik arkadaşlara bunu göstersek bile fanatikliklerini atamadıkları için, hep aynı muhabbeti yapıyorlar.

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Kendi gözümle hiç görmedim, fakat ben hala hiç bir şekilde Mercedes fanatiği olmamama rağmen inanmıyorum parçaların bu kadar oynadığına, gidip birgün bizzat dokunup elleyeceğim her tarafını aracın. Mercedes'ten bahsediyoruz arkadaşlar, orada onca mühendis ve gözetimden sorumlu insanlar var, hiç biri mi fark etmemiş, ya da "Salla ya böyle kalsın" mı demişler acaba merak ediyorum.. Zira hiçbir arabada bu kadar oynayan parça görmedim ben taksiler dışında.
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Member inc Üyenin Avatarı
    Zaten almanyada yaşayan arkadaşlarım hep bana Mercedes artık tahtını yitirdi iç malzemesi soyuluyor veya oynuyor diye pek tercih edilmemeye başlandı diyorlardı. Bende olur mu öyle şey falan diyodum ki son aylarda hak vermeye başladım. Son dönemde Almanyaya giden arkadaşlar varsa onlarda bilirler en çok Audi var artık sokaklarda
    A3 1.6 Ambition

Senior Member ergunaksoy Üyenin Avatarı
    ona bakarsaniz F30 bmwlerin onu de cok gicirdiyor bende bu konudan cok rahatsizim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    BMW F30 3.20i ~~~ NOW
    AUDI B8 Facelift A4 ~~~ OLD
    OPEL ASTRA GTC ~~~ SOLD

Banned
    1 ay önce 2014 model BMW 116i kullanıyordum, ondan öncede 2013 316i. şimdi Mercedes A 180 cdi amg paket kullanıyorum. malzeme kalitesi olarak Mercedes a kesinlikle BMW 1 serisinden daha kaliteli. ikiside kalitesiz malzemeden yapılma ise kesinlikle BMW 116 iç malzemesi daha kalitesiz buna 316 iç malzemesi de dahil.

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Alıntı caylack Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1 ay önce 2014 model BMW 116i kullanıyordum, ondan öncede 2013 316i. şimdi Mercedes A 180 cdi amg paket kullanıyorum. malzeme kalitesi olarak Mercedes a kesinlikle BMW 1 serisinden daha kaliteli. ikiside kalitesiz malzemeden yapılma ise kesinlikle BMW 116 iç malzemesi daha kalitesiz buna 316 iç malzemesi de dahil.
    Ic tasarim olarak Mercedes daha albenili tasarimlara sahip olabilir, fakat A Serisinin ic malzeme kalitesinin 1 Serisinin altinda oldugunu dusunuyorum.
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue