Banned
    İç mekan konusunda görüşlere kesinlikle katılmıyorum, ayrıca A Serisinde kullanılan motorlar çok başarılı motorlar.

O video yu çekenlere cevaben yeni bir video çekip gönderebilirim, ben onlar gibi parmakla dokunmak yerine vurarak ses testi yapabilirim öyle çıtır çıtır öten bir malzeme yok.

Yanlış bir eleştirel video.

HaKo5
    Guest
    Motor reno motoru olunca ne oluyor Ona bakarsanız BMW 316 lar Minilerde ki 1.6 ların hepsi PSA yapımı bildiğiniz 1.6 pejo gti motoru bana göre fransız arabası da çöp o zaman BMW ler de mi alınmaz ? Çok yanlış bir mantık.

A nın kalitesine bir şey diyemeceğim çok detaylı incelemedim ama showroom da bir kaç inceledim içine bindim bana o kadar kalitesiz hissi vermedi açıkcası. Ama bana sorarsanız da CLA da A da da eski mercedes ve diğerleri lafını dedirten kalite gerçekten yok. Şöyle de bir gerçek varki, ne kadar ekmek o kadar köfte..

Buyrun isteyenler buradan okuyabilir şimdi inanmayan olur diye kanıtını da buldum

http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_engine
    Son düzenleyen HaKo5, 05-Aralık-2013 saat 13:38.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Çok sığ bakıyorlar oyuzden boyle. Lambo gallardo ile audi r8 rs6 motorlar aynı napcaz simdi oldumu böyle arada 300 bin euro fark var.

Reno nun dizel motorları çok sorunsuz saglam güçlü motorlar.

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    RÖNO MOTORLU MERCEDES Mİ OLUR diyenler a3'ün tuşlarıyla tuşları aynı olan Lambo hayali kurmasınlar o zaman

a3-1-a Bana bunlardan birini övüp diğerini sonuna kadar kötüleyen olursa marka fanatiği damgasını vururum

Tamamen zevkler, ihtiyaçlar, beklentiler doğrultusunda tercih edilir bu araçlar
    Son düzenleyen levent--, 05-Aralık-2013 saat 16:59.

Banned
    Reno motorlu mercedes olmaz diyen arkadaşlar acaba biliyorlarmı ki acaba hangi markalar Mercedes motoru ve şanzımanı kullanıyor ?

Şimdi şöyle bir durum var.

SsangYong alırken, dandik marka ama Mercedes motoru var diyoruz. Bu o araç için pozitif birşey.

Fakat Mercedes alırken, Renault motoru var dediğimizde, negatif birşey oluyor. Sonuçta Renault her anlamda bir segment düşük bir marka.

Motor kötü demiyorum, sadece algı kötü oluyor.

Ayrıca bende Maslak Mercedes showroomun da o ses olayını kontrol ettim. Özellikle havalandırma çıkışları acayip ötüyor.

Banned
    Mercedes motorunu sadece SsangYong mu kullanıyor sanıyorsun. Şanzımanları ?

Renault her anlamda segment düşük bir marka diye karalamak çok yanlış. Ürettiği motorlar fazlasıyla iddialı ve ödüllü.

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Ben A serisini sadece 1.5 dizel manuel olmasına rağmen 1.6 tdi olduğu için kötülüyorum, birde iç mekan olarak çok iç açıcı gelmiyor bana, sevenlerde var. Birde renault motoru güzelde sanki mercedes bu araba için motor yapmaya üşenmiş gibi bi izlenim var .
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Alıntı Tugbay Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Mercedes motorunu sadece SsangYong mu kullanıyor sanıyorsun. Şanzımanları ?

Renault her anlamda segment düşük bir marka diye karalamak çok yanlış. Ürettiği motorlar fazlasıyla iddialı ve ödüllü.
    Ben öyle birşey demedim, karalamadımda. Lütfen daha dikkatli okuyun, hatta motor kötüde demedim.

İster istemez algı öyle oluyor dedim.

Banned
    Algıdan değilde sizin düşünceniz nedir acaba ?

Ben şunu anlamıyorum;
    Bmw 1 in geçmişine bakın ve günümüz mevcut kasasıyla ilk kasası arasındaki farklara bakınız.
    Audi A3 ün geçmişine bakın şuanki güncel kasayla arasındaki farka bakın.
    Birde MB A Serisine bakın.
    2013 Ocak Kasım satışlarına bakın Türkiyede http://www.odd.org.tr/folders/2837/c...lam%202013.pdf

Ve şunu araştırmanızı rica ederim.

Audi bu adetleri A3 ve A4 ile yapıyor.
    Bmw 3.20D ve 5.20D ile yapıyor.
    Mercedes ise tüm serilerinde gerçekten çok iyi satıyor.

Düşük motorlu üst segment aracı olmamasına rağmen ve motorlarından dolayı ötv sinin yüksek olmasına rağmen 3lü pazarda başa oynuyor.

Audinin satışları çok zayıfladı.