Junior Member
    TT almak istiyorum ve alırken dikkat etmem gereken şeyler mutlaka vardır ve bunu sormak için en ideal yerdeyim diye düşünüyorum..

2007 model almayı düşünüyorum ikinci el piyassası 65-70 civarı fiyatlar konuşuluyor ve ben kendim ilk kez araç alcam daha önce ailemin aracını kullanıyordum ama artık özgür hayata geçmek gerek..!

biraz bilgim var araç konusunda ama işi ehlinden dinlemek yada tecrübelere paralel hareket etmek en doğruusu olacak çünkü güzel bi araç alcam ve başım ağrımasın istiyorum.

Senior Member mrasafated Üyenin Avatarı
    Merhaba oncelikle kendinizi tanitmalisiniz. Sonra forumda biraz arastirarak benzeri konulara ulasabilirsiniz, sanirim arac alirken nelere dikkat etmeli gibi basliklarimiz vardi. Bulamazsaniz yardimci olmaya calisiriz, iyi forumlar

[Buradan kendinizi tanıtabilirsiniz: [url]http://www.turbofsi.net/forum/sohbet/22612-yeni-uyeler-kendini-tanitiyor-konu-acabilmek-icin-burada-kendinizi-tanitiniz.html
    2017 Hidden Content A4 TR devam
    2011 Hidden Content A3 TR sold
    2006 Hidden Content A3 RU sold
    2002 Cooper US sold

Junior Member
    TT alacağım için direk buradan karşılık bulurum diye düşünmüştüm.. Yani şöyle söyleyim; herhangi bi araba alırken dikkat edilmesi gereken hususlarla beraber tabiki TT'ye özel durumlarda olabilir ki zaten bu yüzden buradan yardım almak istedim..

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı alexmania1907 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    TT alacağım için direk buradan karşılık bulurum diye düşünmüştüm.. Yani şöyle söyleyim; herhangi bi araba alırken dikkat edilmesi gereken hususlarla beraber tabiki TT'ye özel durumlarda olabilir ki zaten bu yüzden buradan yardım almak istedim..

Tt de yuruyen aksam ve sanzimani iyice kontrol ettirmenizi oneririm.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Member kutay Üyenin Avatarı
    Kendi aracım da aynı kasa ve ben son derece memnunum aracı kullanırken bakışların size döneceğine garanti verebilirim. Bu arada istediğiniz fiyata kazasız temiz tt bulmak zordur iyi şanslar
    Son düzenleyen kutay, 24-Temmuz-2013 saat 14:28.

Senior Member
    70lere cok rahat tt bulunur kazasiz...
    '12 f30 3.28i

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Yanlız tam kupon arabaymış bu. Param olsa da ben alsam. 70 e bırakırlar çiçek gibi araba.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Junior Member
    araç için anlaştıktan sonra istanbulda veya ankarada tavsiye ettiğiniz birisi var mıdır ?? ARACI kontrol ettirmek için bi usta bi yer..
    ben ankaradayım ama aracı istanbuldan yada ankaradan bulcam gibi..

Senior Member Baachus Üyenin Avatarı
    Bence en doğrusu Şenyıldız gibi bir yetkili servise veya DOD'a götürüp ekspertiz yaptırmanız.