Senior Member bugra Üyenin Avatarı
    Alıntı Porsche Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaslar cla siparişi verilmiştir. Bırakın jettayi mettayi herkes beğendiğini alsın ,bana garip geliyor jetta ile bu arabanın karşılaştırılması...
    Güzel günlerde kullanın, ne zaman teslim alacaksınız acaba?

Member Porsche Üyenin Avatarı
    Temmuz sonu gibi gelecek amg paket aldım. 2. Arac olacak aslında c serisini bekleyecektim ama daha cok var

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Bugun maslak mercedeste cla ya baktım sonuç hayal kırıklığından başka bişey olmadı. Dış tasarımı bu kadar güzel bir aracın içini nasıl bu kadar kötü yapabilirsin ki? Satılmış olan kırmızı bir araç vardı dışardan gerçekten kusursunz bir tasarım ama içi gerçekten çok kötü benim gözümde opel astralar daha iyi malzeme kalitesi diye bir şey yok zaten. Satış temsilcisine cla45 amg nin içinin bu şekilde olmamasını umut ediyorum. Ayrıca o vitesi ordan kaldırmak arabanın iç tasarımını mahvetmiş bomboş kalmış ortası.

Member oz@n Üyenin Avatarı
    Alıntı Porsche Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaslar cla siparişi verilmiştir. Bırakın jettayi mettayi herkes beğendiğini alsın ,bana garip geliyor jetta ile bu arabanın karşılaştırılması...
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah...

Member Porsche Üyenin Avatarı
    Teşekkürler butun temeninler icin

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı bugra Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Peki sinif belirlerken hangi evrensel kriteri goz onunde bulunduruyorsunuz? Kendi yorumunuz haricinde A ile CLA nin ayni sinif oldugunu gosterir bir tane guvenilir kaynak mevcutmudur acaba? Gercekten merak ediyorum gostereceginiz referans kaynaklari.
    Ümit abi aynı sınıf mı demiş? Ben eksik okuyorum galiba.
    A serisinden türetilmiş dedi ve bu herkesin kabul ettiği bir gerçek. Segment olarak bence A serisinden üst, C serisinden alt bir segment. Alana hayırlı olsun tasarım olarak güzel bir araç. Bence içide güzel tabi göreceli bişey. Bence tek kusuru önden çekişli olması ancak aracı alan kişinin arkadan itiş beklentisi yoksa zaten sıkıntı yok.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Dün daha önce incelediğim aracı test sürüşüne tekrar gittim. Öncelikle şunu söyleyim 156 hp güç beklediğimden iyi performas sunuyor iyi gidiyor, ama test aracından mı bilemem ortalama tüketim 9.8lt idi. Vitesin ortadan alınması ve yerine dandik bir kapak konması ve sürücü cebinde iç kısma yerinden çıkan halıser parçası koymaları ciddi kalite kusuru bana göre. Arka koltuklarda diz mesafesi yeterli gelsede baş konusunda ciddi sıkıtı var ve arkada yolculuk eden için uzun yol çık sıkıcı olacaktır ayrıca inerken ayaklarınız kapının alt kısımlarına sürtüyor. Alıncaksa kesinlikle urban alınmalı ama bu donanımda standart xenon ve cam tavan malesef yok. Oradaki satcı ile görüştüğümde xenon ve cam tavan ekleyeceğinize bir üst sınıf C alın dedi (Yeni kasa gelecek eskileri satmak için mi dedi bilemiyorum ama bence haklı) gerçektende c nin kalitesi ve işçiği aradakı sınıf farkını ortaya koyuyor.
    Aracın test fotoları.

2F2F Mazisi..

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Dün daha önce incelediğim aracı test sürüşüne tekrar gittim. Öncelikle şunu söyleyim 156 hp güç beklediğimden iyi performas sunuyor iyi gidiyor,

Bu cgi motorlar ilginç cidden. Benim 1.8 le 5.20d denedik geçen hafta bu denediğimiz ikinci 5.20d. Bundan önce de 1.8 cgi motorlu c var arkadaşımda da onla başka bir 5 denemiştik. 170 e kadar kafa kafaya gidip sonra c geçmeye başlıyor.

Senior Member fratello Üyenin Avatarı
    sabah işe giderken tırların üzerinde gördüm,7 yada 8 adet vardı ve hepsi gri renkli amg paketliydi.
    amg paketli olduğu için dıştan hoş gözüküyorlardı özellikle arkadan ama iç malzeme kalitesi hakkında yorum yapamıyorum maalesef içine binmediğim için. Son olarak gereksiz bir bilgi ama Macaristan'daki fabrikada üretilmişlerdi araçlar. Forumumuzdan alan arkadaşlara hayırlı olsun bu arada.

utku83
    Guest
    Evet sonunda siz kazandiniz CLA dan vazgecip 320 ed aldik. comfort + tekno +sunroof + luxury line, sensatec bej. Ozellikle arka kisimdaki basiklik nedeniyle vazgectik CLA dan. Bir de elimizde kalir diye dusundum yeni C cikinca. Umarim dogru karardir. Hala CLS gibi farkli bir segment oldugunu dusunsem de, Ergonomik acidan eksileri ozellikle bu karari almama sebep oldu. Foruma tesekkur ediyorum bu anlamda. 3 serisi gercekten tavan dahil on ve arkada daha ferah. Ic kalite de luxury line (cift renk) ile guzel oldu gibi bence. Tabi harman kardondan vazgectik.

Tek aklima takilan kisin arkadan cekis zor olacak, onun disinda guzel arac.
    Son düzenleyen utku83, 02-Mayıs-2013 saat 13:16.