utku83
    Guest
    Umit bu anlama olayina fazla takildiniz siz. Itü insaat mezunu bir adam verdigin olculeri anlar heralde di mi? Bi dusun istersen. Anlamayan sensin, sana kaynak sunuluyor ornek veriliyor hala olcuden bahsediyosun bize. Tartismanin bir anlami yok. Forumunuz size kalsin arkadaslar daha fazla ters seyler konusmadan ben ayriliyim.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Sınıf için öncelikli kriter ölçüdür araçlar buna göre belirlenir bunu anlayın lütfen.
    Kaynak derken? tüm kaynakları sundum karşılaştıma ekledim ölçüleri verdim daha ne yapayım, karşılaştımada adamlar her ayrıntıyı yazmış okundunuz mu siz?
    Gerçi siz karşılaştımalarda laf ettiniz gerçek değil dediniz, doğru onlar bizim adamlarımız bizim istediğimiz şekilde yaptılar karşılaştırmayı Hala aracınızı bir üst sınıfa sokma çabanız akıl işi değil, bu kadar söylediniz F segmenti kabul edelim sizde rahat edin bizde. Böyle ben gidiyim tarzı şeyler komik oluyor ayrıca belitmek isterim.
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    @utku83 Bizim fanatiği olacak hiçbirşeyimiz yok sadece araba alıyoruz acıyın bize...

Bu arada siz daha önce de gidiyordunuz?

http://www.turbofsi.net/forum/eglenc...ak-git-12.html

Senior Member AhmetPOYRAZ Üyenin Avatarı
    Evet bu fanatik savunma olaylari arada bir oluyor maalesef,ama fazla zorlamaya gerek yok bu tur konularin bir karara baglandigini gormedim.

Senior Member Strider Üyenin Avatarı
    Daha onceden yazmistim baska baslik altinda yine bu basliktada ayni olaylar donmus, Utku bey size kimse araci aldiniz niye aldiniz cok kotu su ana kadar demedi ama siz her yorum yapana arac kotu diyene yorum yaptiniz ee forum bize kalacaksa sizin aldiginiz aracta size kalsin bizi ilgilendirmez ama anlamadigim konu aracinizi niye bu kadar savunmaniz her aracin negatif yonleri vardir sanirsam sizde aracinizin bulundugu konumunu bu kadar takicaksaniz almasaydiniz zaten oncedende dedigim gibi disaridan bakan adam bu a3 le ayni sinif demez ee onemli olan bu degil mi? Burasi arac forumu sonucta bazi seyler ona gore konusuluyor niye bu kadar taktiniz anlamadim..

Senior Member AhmetPOYRAZ Üyenin Avatarı
    Alıntı Strider Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Daha onceden yazmistim baska baslik altinda yine bu basliktada ayni olaylar donmus, Utku bey size kimse araci aldiniz niye aldiniz cok kotu su ana kadar demedi ama siz her yorum yapana arac kotu diyene yorum yaptiniz ee forum bize kalacaksa sizin aldiginiz aracta size kalsin bizi ilgilendirmez ama anlamadigim konu aracinizi niye bu kadar savunmaniz her aracin negatif yonleri vardir sanirsam sizde aracinizin bulundugu konumunu bu kadar takicaksaniz almasaydiniz zaten oncedende dedigim gibi disaridan bakan adam bu a3 le ayni sinif demez ee onemli olan bu degil mi? Burasi arac forumu sonucta bazi seyler ona gore konusuluyor niye bu kadar taktiniz anlamadim..
    ayni dusuncedeyim ama yazmaya usenmistim acikcasi.Utku bey gereginden fazla savundugunun farkinda degil.Begenip aldiysan gule gule bin ,hassasiyete gerek yok araci herkes begenecek diye birsey yok tabi.Hayirli olsun araciniz..

Senior Member
    Benden yaşça büyüksünüz anladığım kadarıyla, kimseye saygısızlık etmek istemem. Ama ısrarla sadece cla ile ilgili konularda yazmanız, yazılarınızdaki snob hava bana itici geldi ve cevap verme gereği duydum. Yoksa inanın cla hangi segmentte çok da umrumda değil. Biraz anlıyorsam bu işlerden yazdığım gibidir, Almanya'da 28€'dan satılan bir aracın kalite düzeyinin ne olduğunu anlamak zor olmasa gerek. Bu konuya son mesajım olsun herkese iyi forumlar.

Senior Member bugra Üyenin Avatarı
    @utku83 un tavırları değil konu. Genelde bu tip karşılaştırmalarda birileri bilmeden dayanksız bilgi atar ortaya, sonrasında herkesin güvendiği objektif otoriter kaynaklardan (magazinler değil) bilginin yanlış olduğu gösterilince,kimse kalkıp ya kusura bakmayın ben böyle biliyordum demez.
    Başlanır bilgiyi doğru bildirene yüklenilmeye, @utku83 durum tamamen budur. Bence hiç alınmaya, düşünmeye gerek yok.

Kardeşim senin iddian kaynak ile doğrulandı mı? Senin buradaki postunu okuyacak 10 larca 100 lerce insan için DOĞRU bilgi sundunmu? Evet. Bitmiştir mevzu.

Şunu hiç bir zaman unutmamak lazım forum ortamında, burada otomobil konusunda rüzgar tünelinde CFD analizleri yapanda var,bir yıl boyunca her haftasonunu kemiksiz Laguna Seca pistinde geçirende var, ama üzerinde konuştuğu aracı internet ortamı haricinde görmeyen, kullanmayan ama aracı tasarlayandan daha çok bilgi sahibi gibi davrananda var.

Alınganlığa, gitmeye,küsmeye gerek yok.

Member Porsche Üyenin Avatarı
    Arkadaslar cla siparişi verilmiştir. Bırakın jettayi mettayi herkes beğendiğini alsın ,bana garip geliyor jetta ile bu arabanın karşılaştırılması...

Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    Alıntı Porsche Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaslar cla siparişi verilmiştir. Bırakın jettayi mettayi herkes beğendiğini alsın ,bana garip geliyor jetta ile bu arabanın karşılaştırılması...
    Hayirli ugurlu olsun.