Senior Member kgn1 Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun. Okulda görüyorum estoril denilen renk gerçekten harika duruyor. sizin renk nedir ?

Keşke 116d otomatik vites seçeneğiyle gelse satış patlaması yaşanır gibime geliyor. 320d planımdan vazgeçip 116d ye bile yönelebilirdim.

Member
    Alıntı kgn1 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun. Okulda görüyorum estoril denilen renk gerçekten harika duruyor. sizin renk nedir ?

Keşke 116d otomatik vites seçeneğiyle gelse satış patlaması yaşanır gibime geliyor. 320d planımdan vazgeçip 116d ye bile yönelebilirdim.
    Benim aracim da estoril mavi Bu arada 2 onceki aracim da BMW 320d idi. Acikcasi o aractan da cok memnundum. Ancak bugun dolu bir 320d 150 bin tl ye geliyor, ki nacizane 3 serisi icin bu fiyay cok cok yuksek. O zaman da sifir ve dolu almistim 320d yi, ama tl fiyati 100 bine gelmisti. Gerek vergi gerek eur kuru, gerek borusan'in satis stratejisi bu fiyati fahis hale getirdi.

Senior Member Rodion Üyenin Avatarı
    Şu an 1.6 ve 1.5 araçlara otomatik vites teknolojisi koyabilen bi tek vag ve fransızlar var.Bmw, mercedes gibi premium marka araçlara bu 1.6 seçeneklerinde ki düz vites olayı hiç yakışmıyor.Yakında düz vites diye bi kavram bile kalmıcak.
    2007 Vw Polo - sold
    2004 Audi A3 - wrecked
    2007 Bmw 1.18i - sold
    2010 Bmw 3.20d - in use

Alıntı Mystery Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim aracim da estoril mavi Bu arada 2 onceki aracim da BMW 320d idi. Acikcasi o aractan da cok memnundum. Ancak bugun dolu bir 320d 150 bin tl ye geliyor, ki nacizane 3 serisi icin bu fiyay cok cok yuksek. O zaman da sifir ve dolu almistim 320d yi, ama tl fiyati 100 bine gelmisti. Gerek vergi gerek eur kuru, gerek borusan'in satis stratejisi bu fiyati fahis hale getirdi.
    harika seçim. tek eksik sunroof o zaman ama olsun artık yeni kasa 3 hoşuma gitmiyor nedense e46 hayranı olmakla beraber e90 düşünüyorum. ama aklımın bir köşesinde full bir 0km 116d duruyor. 3 aşağı 5 yukarı performans olarak olmasada konfor olarak aynıdır aracınızla. Araç hakkındaki düşüncelerinizi bekliyoruz

Member
    Alıntı kgn1 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    harika seçim. tek eksik sunroof o zaman ama olsun artık yeni kasa 3 hoşuma gitmiyor nedense e46 hayranı olmakla beraber e90 düşünüyorum. ama aklımın bir köşesinde full bir 0km 116d duruyor. 3 aşağı 5 yukarı performans olarak olmasada konfor olarak aynıdır aracınızla. Araç hakkındaki düşüncelerinizi bekliyoruz
    Evet bende sunroof olmasini tercih ederdim, her ne kadar acik halde arac kullanmak pratikte pek rahat olmuyor ama sekil acisindan hos tabi Diger yandan 3 serisi olsun 1 serisi olsun belli suratin uzerinde ruzgar sesi aliyor iceri, o yuzden ne kadar az acilan parca olsa o kadar iyi ses yalitimi acisindan

Member
    Aracimi dun teslim aldim. Farkli yol kosullarinda kullandim. Ilk dikkatimi cekenler: Daha once kullandigim e90 320d den kesinlikle daha tok ve konforlu bir arac. 17 jant olmasina ragmen komfor yeterli, 160 km hizda dahi iceri ruzgar sesi almadi. Bunlar beklemedigim komfor detaylari oldu. Performans ise tam bekledigim gibi super ! Bu arac hem eglenceli hem de sasirtici olcude komforlu. 1.000 km ye ulastigimda daha saglikli yorumlarimi paylasacagim.

yakıt tüketimi hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. bir de e90 da sanki ayaklarım yerde gidiyormuş gibi fazlasıyla yol hissediliyordu. F10 da bu yok yeni 1 de acaba bu konuda bir sıkıntı var mı ?