Kıdemli Üye Tester Üyenin Avatarı

Almanya'da bulunan GSC "German Special Customs" modifiye firması, Mercedes-Benz CLS63 AMG için yeni bir modifikasyon kiti ile geri dönüş yaptı.

Motor kapağı altında bulunan V8 5.5-Litre twin-turbo motoru ile 750 HP (551 kW) güç ve 1,150 Nm (848 lb-ft) tork üretebilen CLS63 AMG, 2012 model orijinal haline göre 225 HP (165 kW) güç ve 451 Nm (332 lb-ft) tork daha fazla üretebiliyor. Sahip olduğu ekstra güç sayesinde de 0-100km/s hıza 3.7 saniyede ulaşabilirken, maksimum hızı ise 350 km/s (217 mph) olarak belirlenmiş.

CLS63 AMG ayrıca ön aksı ayarlanabilir KW coilover süspansiyon sistemine, 20-inch alüminyum alaşım jantlara ve bu jantlar üzerinde önde 255/30 R20, arkada 305/25 R20 boyutlarında Michelin tekerleklere sahpiken, üzerinde LED gündüz farları bulunan yeni ön tamponu, üzerinde havalandırma kanalı bulunan yeinden tasarlanmış motor kapağı, farklı çamurluk ve yan etekleri, dört çıkışlı egzoz sistemi, karbon fiber difüzör ve yan havalandırmalara sahip yeni arka tamponu ile dikkat çekiyor.

Kabin içerisinde ise Lamborghini Aventador esintili turuncu renk tonu ile siyah kombine edilmiş, üzerinde kontrast renge sahip dikişleri ve başlıklarda logolara sahip deri koltuklar, siyah ve karbon fiber kaplı aksamlar ve alüminyum pedal seti bulunuyor bulunuyor.
    Çeviri: Tester™

Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    Bu kadar büyük bir araç için çok iddialı bir renk ama performans verileri harika 350'ye çıkan bir CLS Kaput üstündeki sağlı sollu hava girişleri SL ve SLKnınkilere benzemiş, ben ön tamponda alt lipin kenarları hariç bir fark göremedim zaten AMG araç bu tarz Led gündüz farlarıyla gelmiyor mu ? Paylaşım için teşekkürler Mertkan bey
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Arka farlar apaçi işi olmuş renk bu araca gitmemiş keşke mat gri vs olsaydı, motor verileri çok iyi
    2F2F Mazisi..

Senior Member 34_EMR_61 Üyenin Avatarı
    bence süper olmuş.Cls 320 yada 350 hatırlamıyorum kırmızısını görmüştüm yakından müthiş duruyordu.
    2013 Sportage 2.0 dsl plus 184 hp 400 nm AWD

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Şayet Cls63 aracım olsa ve bu firma ile çalışmayı düşünsem görünüm olarak bir değişiklik istemeden sadece motor olarak çalışma isterdim. Firmalar farklılık yapıcaz diye araçları abuklaştırıyor. Bir sitede de az önce hamann ın yeni M5 çalışmasını gördüm araç dıştan korkunç apachi işi olmuş. Tasarımı yapan 1 adam hata yapabilir diğerleri dememiş bu nedir diye
    Son düzenleyen designo, 23-Mart-2013 saat 13:17.

Banned
    nedense araba aleminde kırmızıyı yakıştıramadığım tek marka mercedes-benz..mercedes ağır arabadır falan filan'dan alakalı değil,nedense ben kırmızı renk mercedes'de iyi durmuyor..yeni B serilerinde eh işte..eskiden'de almanya'dan kırmızı mercedes'li modası varmış herhalde o zamanlar imola red,audi kırmızısı veya rosso red olmadığından kaynaklanıyordur