utku83
    Guest
    Ben de cla yi çok arastirdim zamaninda hatta alicaktim dolasmadigim showroom kalmadi Ankarada. Hasmer de bir danismanin bana CLA nin C den bir düşük segment oldugunu soylemesi biraz sogutmustu aractan. Anlasilan bu egitimlerde verilen bir bilgi degil.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    CLA nin arka koltuguna 1.90 boyla bindigimde basimi egmek zorunda kalmistim arac cok basik benim gibilere hic uygun degil. Buna karsin A4 aracimda arka koltuklar cok rahat tavan yuksekligi bulunmaktadir. Ayni durumu A5 sportback ile passat cc de de yasamistim arkada rahat edememistim.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Yalnız forum yönetimine teessüf ederim; yetkili bir ağızdan Mercedes'in yeni C serisini kime rakip çıkardığını öğrenemeden arkadaş ban yemiş
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Alıntı terapati Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yalnız forum yönetimine teessüf ederim; yetkili bir ağızdan Mercedes'in yeni C serisini kime rakip çıkardığını öğrenemeden arkadaş ban yemiş
    Mertkan Bey arkadasi moderators tarafindan banlayan yok rahat olabilirsiniz Olsaydi duyurular kisminda sevgili forum uyelerine bilgi verirdik. Buyuk bir ihtimalle kisi kendini yeni uyeler kendini tanitiyor basliginda tanitmadigindan oto server ban yemistir. Kendisini uyarmistim tanitmaniz gerekmektedir diye

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Merhaba, üyemiz kendi isteğiyle forumdan ayrılmıştır:

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Mertkan Bey arkadasi moderators tarafindan banlayan yok rahat olabilirsiniz Olsaydi duyurular kisminda sevgili forum uyelerine bilgi verirdik. Buyuk bir ihtimalle kisi kendini yeni uyeler kendini tanitiyor basliginda tanitmadigindan oto server ban yemistir. Kendisini uyarmistim tanitmaniz gerekmektedir diye

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Mertkan Bey (tester)'in de kulakları çınlattık bu vesile ile

Zaten latife etmiştim Ertunç Bey tahmin ettim sizle ilgili olmadığını
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    CLA nin arka koltuguna 1.90 boyla bindigimde basimi egmek zorunda kalmistim arac cok basik benim gibilere hic uygun degil. Buna karsin A4 aracimda arka koltuklar cok rahat tavan yuksekligi bulunmaktadir. Ayni durumu A5 sportback ile passat cc de de yasamistim arkada rahat edememistim.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Cla da arka koltuk yok ki var mı Bence tt gibi cla nın arkası Bindim geçen dedim beni öne alın ben yapamıyorum burda

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Alıntı terapati Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bmw5 serisi ve A6 tabiki
    2F2F Mazisi..