Junior Member
    MERCEDES
    Mercedes-Benz Türk 2013 yılında yeni GL, CLA, makyajlı E-Serisi, yeni S-Serisi, B 180 CDI otomatik ve A 180 CDI otomatik araçlarını satışa sunacağını açıkladı. GL Serisi Ocak ayında satışa çıkartılırken markanın ilk kompakt modeli olan CLA Mayıs ayında sunulacak. Tıpkı CLA gibi E Serisinin sedan versiyonu da Mayıs’ta makyajlanmış olarak satışa sunulacak. E Coupe ve S Serisi Ağustos’ta B 180 CDI otomatik ve A 180 CDI otomatik versiyonları yılın son çeyreğinde satışa sunulmuş olacaklar

Paylaştığım habere göre 2013 Mayıs ayında CLA ve E serisi Türkiyede satışta olacakmış. İlgilenenlere duyurulur.
    BMW makyajlı 5 serisi ile ilgili hiç bir belirti yok. Ne zaman gelir bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Ya da BMW 2013 model Borusan araçlarının fiyatlarının ve donanım paketlerinin açıklanmamasının nedenini bilen varsa lütfen paylaşsın.

Senior Member AC 811 Üyenin Avatarı
    Showroomlara yeni gl ler gelmiş. 190k euroya veriyorlar. Ben o para vereceğime 20 k euro daha verip range alma taraftarıyım.

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    S serisi ağustosta satışa sunulacaksa almanya da biraz daha erken satışa çıkacaktır lansmanın yakın zamanda yapılması lazım.

Junior Member
    bende e serisi 4. 5. ay gibi gelicek diye bilgi almistim gulsoydan.saygilar.

Member AHM Üyenin Avatarı
    5 serisi E gibi makyaj görmeyecek çok hafif oynama olucak diye biliyorum. Güzel bir karar malum günümüzde facelift kasa değişim oldu. E serisi kasa değiştirdi benim gözümde E serisi resmen eskidi güzel küfrediyorum mercedese. Diğer taraftan A4 te aynı yerden vurdu . Bu yüzden BMW yi takdir ediyorum bu konuda. Demekki tasarımına güveniyor helal olsun .
    Mercedes E250
    Audi A4
    Mercedes C180 AMG

utku83
    Guest
    Artik araba alirken araca max 3-4 sene degismeden binebiliyoruz. O da ilk ciktiginda alirsaniz. Bu anlamda araba almanin da pek keyfi kalmadi.

Senior Member AC 811 Üyenin Avatarı
    E serisini has oto da inceledim ve beğenmedim. Mercedes ve bmw de çöküş devam ediyor.

Senior Member
    Alıntı AC 811 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    E serisini has oto da inceledim ve beğenmedim. Mercedes ve bmw de çöküş devam ediyor.
    Ben de benim arabanın yüzü eskiyecek diye üzülüyordum
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    Alıntı AC 811 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Evet size katiliyorum. E'nin bir agirligi vardi ama artik onu da yok ettiler.
    Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012

Senior Member
    Bence makyajlı E sadece Elegance ile güzel. Avantgarde uzak dursun.