Teknik olarak Audi isminin domain de gecmesi sorun yaratmaz. O zaman audio.com da sorun yaratir. Siz sadece yabanci bir firmadan satin almis olun, (godaddy.com) gibi. Turk hakimlere guven olmaz boyle konularda. Ornek vermek gerekirse, devlet bu yuzden Google'dan vergi alamadi; Turkiye'de hicbir sunucu yok, Turk yasalarina tabii degiller.

Isterseniz ihtarnameyi bana gonderin, zamaninda Deloitte ta IT risk danismanligi yaptim, tabii tutuldugunuz 5651 yasalarini ezbere bilirim, size yardimim dokunabilir.

Member
    Alıntı turboadmin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Teknik olarak Audi isminin domain de gecmesi sorun yaratmaz. O zaman audio.com da sorun yaratir. Siz sadece yabanci bir firmadan satin almis olun, (godaddy.com) gibi. Turk hakimlere guven olmaz boyle konularda. Ornek vermek gerekirse, devlet bu yuzden Google'dan vergi alamadi; Turkiye'de hicbir sunucu yok, Turk yasalarina tabii degiller.

Isterseniz ihtarnameyi bana gonderin, zamaninda Deloitte ta IT risk danismanligi yaptim, tabii tutuldugunuz 5651 yasalarini ezbere bilirim, size yardimim dokunabilir.
    Dava süreci başladığından her şeyi kitabına uygun yapmak istiyorum.Bu konularla ilgilenen başka bir avukattan haber bekliyorum ve sizlerinde konuya hakim önereceğiniz hukukçular varsa irtibata geçmek isterim.Ayrıca ihtarnamenin bir örneğini size de göndermek isterim

Member
    İlk duruşma Eylül ayında...

Senior Member
    Fatih oncelikle gecmis olsun.
    tahminim dogusdan paranı alırsın ama o dava temyiz sureci falan derken 2-2.5 seneyi bulur.
    2.5 sene arabaya paşa paşa biner sonra sıfırı ile değiştirirsin.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

Member
    Alıntı indigoblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fatih oncelikle gecmis olsun.
    tahminim dogusdan paranı alırsın ama o dava temyiz sureci falan derken 2-2.5 seneyi bulur.
    2.5 sene arabaya paşa paşa biner sonra sıfırı ile değiştirirsin.
    Teşekkür ettim,
    Dava nereden baksak 2 seneye yakın sürecek farkındayım ama göze aldım artık.Paramı alsam da almasam da her türlü sonucu ve gelişmeyi insanlarla paylaşmaya devam edeceğim

Member
    Bu arada ilk 3 arızada 3. silindir bobin ateşlemede arıza raporlayan Doğuş Oto Kartal, aracımın 4. kez yolda kalmasından sonra bu sefer 4. silindir bobin ateşlemede sorun raporlamıştı! Aracımın tamirine onay verip teslim almaya gittiğimde ise arıza ve tamir raporlarında bu kez 2. silindir bobininin değiştirildiğini gördüm...

Arkadaşlar,

Bir göz atmanızı isterim. Doğuş artık çok ileri gitti

http://forum.donanimhaber.com/m_68413227/tm.htm

Saygılar

Alıntı fatihküce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu arada ilk 3 arızada 3. silindir bobin ateşlemede arıza raporlayan Doğuş Oto Kartal, aracımın 4. kez yolda kalmasından sonra bu sefer 4. silindir bobin ateşlemede sorun raporlamıştı! Aracımın tamirine onay verip teslim almaya gittiğimde ise arıza ve tamir raporlarında bu kez 2. silindir bobininin değiştirildiğini gördüm...
    Çakallar bana kendi aracımın arıza ve servis kayıtlarını vermemeye çalışmışlardı.

Dert etmeyin, sonuçta hepsi bobin arızası, bu yüzden 4 kez tekrar etti dersiniz. Tabii "köşeyi dönen" hakim öyle düşünmeyebilir.

Alıntı emrebozkurt800 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar,

Bir göz atmanızı isterim. Doğuş artık çok ileri gitti

http://forum.donanimhaber.com/m_68413227/tm.htm

Saygılar

Yuh diyorum, bildiğiniz terbiyesizlik yaptıkları.

Senior Member Juju Üyenin Avatarı
    Tanidiginin Audi q5 2009 model aracinin 60.000 km lik bakimda on diskleri degistirildi, bakimdan ciktiginda aracin geri geri gitmekte gucleniyordu, rampayi geri geri cikarmak imkansizlasmisti, bilgisayar sanzuman arizasi verdi , servise goturuldu iyi niyetten 23bin tl lik sanzumani karsiladilar, 800 tl iscilik odendi, suanda direksiyon inanilmaz sertlesti, servise goturuldu , sorun anlasilmadi, ellerine yeni q5 gectiklerinde orjinal parcayi aracta denenecegi soylendi,sifir aractan parca sokulup denendi !!! sonuc belli oldu simdide 800 tl masraf cikarildi..
    Arac ilk alindigindan beri a3-a6 direksiyonlarindan cok cok daha sertti , sanzuman degisimi sonrasi daha da artti , arac ilk alindigindan beri arka sensorlerinden biri sacma sapan otup duruyor, yenisi ile degistirildi sensor ancak cozulmedi, aracin on sag cami sola gore daha gec hareket ediyor , sag ayna sola gore de daha gec kapaniyor..
    Devami gelince yazacagim..
    eski kullanıcı adı Golgeoyunu03Hidden Content

Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    Alıntı Golgeoyunu03 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tanidiginin Audi q5 2009 model aracinin 60.000 km lik bakimda on diskleri degistirildi, bakimdan ciktiginda aracin geri geri gitmekte gucleniyordu, rampayi geri geri cikarmak imkansizlasmisti, bilgisayar sanzuman arizasi verdi , servise goturuldu iyi niyetten 23bin tl lik sanzumani karsiladilar, 800 tl iscilik odendi, suanda direksiyon inanilmaz sertlesti, servise goturuldu , sorun anlasilmadi, ellerine yeni q5 gectiklerinde orjinal parcayi aracta denenecegi soylendi,sifir aractan parca sokulup denendi !!! sonuc belli oldu simdide 800 tl masraf cikarildi..
    Arac ilk alindigindan beri a3-a6 direksiyonlarindan cok cok daha sertti , sanzuman degisimi sonrasi daha da artti , arac ilk alindigindan beri arka sensorlerinden biri sacma sapan otup duruyor, yenisi ile degistirildi sensor ancak cozulmedi, aracin on sag cami sola gore daha gec hareket ediyor , sag ayna sola gore de daha gec kapaniyor..
    Devami gelince yazacagim..
    Bu ne ya araba 0 degil toplama heralde yuh!

Sended by Tapatalk from GT-N7100