Member
    Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İhtarname mi geldi, duruşma celbi mi geldi?
    Ben olsam, site yayınında hiçbir değişiklik yapmazdım.
    İhtarname geldi, site henüz çok yeni 1 hafta olmadı aktif hale geleli

Senior Member
    Alıntı fatihküce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İhtarname geldi, site henüz çok yeni 1 hafta olmadı aktif hale geleli
    İhtarnameye cevap yazdırın, ihmal etmeyin, sitenizde de düzgün bir üslupla yayına devam edin. Bırakın sosyal mecrada onlar kendini aklasınlar.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Member
    Pazartesi günü cevap yazdıracağım.Üslubum çok net düzgün siteye girerseniz sizde göreceksiniz.Tamamen aracımda ki sorunu ve yaşadığım süreci anlattım

Member
    4 kez aynı arızayla beni yolda bırakan A5 aracımı 14 Şubat 2013 tarihinden beri Doğuş Oto Kartal'dan almıyorum. Bugüne kadar geçen süre içerisinde Doğuş Oto'ya yolladığım maillere cevap alamadığım gibi aracımın arızasının raporlanması için yaptığım ihtarnameye de dönüş alamadım.Aracımın değişimini talep ettiğim Doğuş Oto bana yollanan mail ile aracımı 100 bin liraya sayarak 83.000 euro fiyat çıkardıkları yeni aracı arada ki farkı vermem suretiyle (90 bin liradan fazla!) verebileceklerini söylemişlerdir. Bu teklifin nasıl bir mantıkla bana yapıldığını hala anlamış değilim! Eğer araç sorunlu, sıkıntılı bir araç değil ise fiyatı neden bu kadar düşürülmüştür? Yok eğer sorunlu ve arızalı ise bana neye dayanarak hakkım olan yeni aracı vermiyorlar?? Bunu sorduğum Doğuş Oto Kartal servis müdürü ve müşteri ilişkileri çalışanlarının verebildikleri cevap yoktur...

Kesinlikle siteyi kapatmayin, yorumlarida acin. Yorumlar facebook uzerinde oldugu icin muhattab siz olmazsiniz o konuda zaten.

Hakaret falan icermiyor, o yuzden sikayetvar.com dan bir farkiniz yok. Bende yarin sitenizi facebook sayfamizda paylasicam. Ayrica mail atabilirim uyelere daha sonrasinda.

Member
    Alıntı turboadmin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kesinlikle siteyi kapatmayin, yorumlarida acin. Yorumlar facebook uzerinde oldugu icin muhattab siz olmazsiniz o konuda zaten.

Hakaret falan icermiyor, o yuzden sikayetvar.com dan bir farkiniz yok. Bende yarin sitenizi facebook sayfamizda paylasicam. Ayrica mail atabilirim uyelere daha sonrasinda.

Sitede ne logo kullanımı (çok daha farklı Audi'den bağımsız logo var) ne hakaret nede asılsız bilgi mevcut değil ben zaten bunun farkındayım.Ben işi kuralına göre yapmak için tedbir alıyorum sadece.Derdimi, sıkıntımı insanlara duyurmaya mutlaka devam edeceğim. Site aktif durumda ve sadece yaşadığım sıkıntılı sürecin duyurusunu yapıyor.

Junior Member
    Fatih bey..kesinlikle korkmayın.. sitenizde hiç bir olumsuz durum yok..sadece başınıza gelen durumu anlatmışsınız.. ben de aynı şekilde doğuşla yaşadığım deneyimi şu linkte paylaştım.. tamamen gerçektir.. ahttp://www.turbofsi.net/forum/audi-a3-8p/30463-maslak-dogus-oto-audi-alirken-dikkat.html

adamlara bak..hem ayıplı mal satıyolar..hem de dava ediyolar.. hem suçlu hem güçlüler..

Member
    Alıntı doguszede Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fatih bey..kesinlikle korkmayın.. sitenizde hiç bir olumsuz durum yok..sadece başınıza gelen durumu anlatmışsınız.. ben de aynı şekilde doğuşla yaşadığım deneyimi şu linkte paylaştım.. tamamen gerçektir.. ahttp://www.turbofsi.net/forum/audi-a3-8p/30463-maslak-dogus-oto-audi-alirken-dikkat.html

adamlara bak..hem ayıplı mal satıyolar..hem de dava ediyolar.. hem suçlu hem güçlüler..
    Sizin sıkıntınızı da okumuştum, geçmişler olsun. Desteğiniz içinde teşekkürler

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Linkte sorun mu var sayfa acilmiyor.(Chrome da)
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Member
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Linkte sorun mu var sayfa acilmiyor.(Chrome da)

Sayfa şuan aktif değil! Avukatımla yaptığım görüşme sonrası bana bir sıkıntı yaratmamaları için şuan siteyi aktif tutmuyorum.Şartları netleştirip farklı bir adresle yeni bir site kurma durumum var.Bilgilendirmesini yapacağım