Member
    Alıntı thekel82 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ben kendimce facebook sayfamda paylastim.
    çok teşekkür ettim

Senior Member mrasafated Üyenin Avatarı
    Bugun vw sahibi bir arkadasin Almanya vw den gelen mailden sonraki mesaji, buyuk ayip etmisler.

Bugun gelen maile sok oldum almanya bu tip sorunlarin hepsiyle ilgilenemedikleri icin ozur dileyerek dogusun iletisim bilgilerini bana gondermekle yetinmis hic beklemedigim bir cevapti acikcasi en azindan nezaketen ilgilenecegiz falan deselerdi de ilgilenmeselerdi nasil bir olayin icindeyim aklim mantigim almiyor artik
    2017 Hidden Content A4 TR devam
    2011 Hidden Content A3 TR sold
    2006 Hidden Content A3 RU sold
    2002 Cooper US sold

Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    Alıntı mrasafated Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bugun vw sahibi bir arkadasin Almanya vw den gelen mailden sonraki mesaji, buyuk ayip etmisler.
    bunlara karsi hakkini yargi yoluyla ariyacaksin ya hic oyle almanya duzeltir fln die dusunmeyeceksin soyle bir kac hakim bu konularda saglam bir kac emsal karar verse ortaligin aqcak millet ama iste davalara bakan hakimlerin altindaki sahsi arabalarina ve edindikleri yollara bakarsak neden o emsal kararlarin bir turlu cikmadigini da net olarak gorebilirz bence.
    Gecmis olsun arkadasinizada.

Member
    Doğuş Oto'dan bugün elime bir ihtarname ulaştı, bu ihtarnamede mağduriyetimi anlatabilmek için kurduğum sitede Audi logosunu izinsiz kullandığım ve hakarete varan yorumlar yer aldığı için beni dava edebileceklerini siteyi yayından kaldırmamı istiyorlar.Ben illegal hiçbir şey yapmadığımı bilmekle beraber sitede Audi logosunu kullanmamaya özen gösterdim, gösteriyorum.Yaptırdığım www.audiyoldakaldi.com sitesinde yer alan yorumları ve yorum kısmını ihtarname doğrultusunda siteden kaldırmış bulunuyorum. Asıl desteği şimdi sizlerden istiyorum...

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı fatihküce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Doğuş Oto'dan bugün elime bir ihtarname ulaştı, bu ihtarnamede mağduriyetimi anlatabilmek için kurduğum sitede Audi logosunu izinsiz kullandığım ve hakarete varan yorumlar yer aldığı için beni dava edebileceklerini siteyi yayından kaldırmamı istiyorlar.Ben illegal hiçbir şey yapmadığımı bilmekle beraber sitede Audi logosunu kullanmamaya özen gösterdim, gösteriyorum.Yaptırdığım www.audiyoldakaldi.com sitesinde yer alan yorumları ve yorum kısmını ihtarname doğrultusunda siteden kaldırmış bulunuyorum. Asıl desteği şimdi sizlerden istiyorum...
    1) Audi markasının tescil haklarını doğuş oto mu elinde bulunduruyomuş?
    2)Hakarete varan yorumları siz yazmadıysanız sizi neden bağlasın? Ben şimdi bu sitede Atatürke küfretsem site sahibi mi davalık olucak?

Bence siz yolladıkları belgeyide taratıp sitenize ekleyin.

Senior Member
    Bu ihtarnameyi merak ettim, paylaşır mısınız?

Yorumları ben olsam silmezdim. Aksini onların kanıtlamasını beklerdim. Yazdıklarınız asılsız mıydı? Bu konuyla ilgili kaybettikleri dünya kadar dava var.

Sosyal Medyanın gücünü kullansınlar, becerebiliyorlarsa...

Emeğinize yazık etmişsiniz.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member kgn1 Üyenin Avatarı
    Audi logosu varsa herhangi bir yerde kaldirin. Fakat ben hakarete varan bir yorum gormedim ben olsam ben de kaldirmazdim. Ayrica hakaret varsa ki dedigim gibi ben gormedim sizinde ufak bir sorumlulugunuz olur fakat ciddi bir sorun yaratacagini zannetmiyorum. İlgili maddelere bakmak lazim. Yalnizca adlarinin duyulmasini istemiyorlar anladigim kadariyla..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
    Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu ihtarnameyi merak ettim, paylaşır mısınız?

Yorumları ben olsam silmezdim. Aksini onların kanıtlamasını beklerdim. Yazdıklarınız asılsız mıydı? Bu konuyla ilgili kaybettikleri dünya kadar dava var.

Sosyal Medyanın gücünü kullansınlar, becerebiliyorlarsa...

Emeğinize yazık etmişsiniz.
    Mahkeme süreci başladığından ellerine koz vermek istemiyorum. Yazdıklarımın hepsi belgeleriyle, servis raporlarıyla elimde mevcut.Zaten yaşadığım sıkıntıyı anlattığım metin duruyor. Durumu sosyal medyada paylaşmam rahatsız etmiş olacak ki beni karşı dava açmak ile tehdit ediyorlar. İnanın aklım almıyor, aracında sorun olan mağdur olan ben, bunu duyurduğum, insanlara anlattığım için dava açmakla tehdit edilen yine ben.Emeğime yazık olduğunu düşünmüyorum sitem tamamen sadece yaşadığım sıkıntıları tarihleriyle anlatan bir metin halinde yayında...

Member
    Alıntı kgn1 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Audi logosu varsa herhangi bir yerde kaldirin. Fakat ben hakarete varan bir yorum gormedim ben olsam ben de kaldirmazdim. Ayrica hakaret varsa ki dedigim gibi ben gormedim sizinde ufak bir sorumlulugunuz olur fakat ciddi bir sorun yaratacagini zannetmiyorum. İlgili maddelere bakmak lazim. Yalnizca adlarinin duyulmasini istemiyorlar anladigim kadariyla..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sitemde Audi logosu yok. Hakaret içeren yorumda yoktu ancak hukuki kuralları, prosedürü detaylarıyla bilmediğim için avukatımla yapacağım görüşmeye kadar yorum kısmını kapattım.Şuan sitede sadece yaşadığım sıkıntıyı paylaşıyorum. Adlarının duyulmamasını istedikleri muhakkak ancak bunun tek nedeni yine kendileri.Aracın arızasını raporlamaları için yolladığım ihtarnameye cevap vermeyen Doğuş Oto siteyi kapatmam için bana sitenin haftası dolmadan ihtarname yollamıştır...

Senior Member
    Alıntı fatihküce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Mahkeme süreci başladığından ellerine koz vermek istemiyorum. Yazdıklarımın hepsi belgeleriyle, servis raporlarıyla elimde mevcut.Zaten yaşadığım sıkıntıyı anlattığım metin duruyor. Durumu sosyal medyada paylaşmam rahatsız etmiş olacak ki beni karşı dava açmak ile tehdit ediyorlar. İnanın aklım almıyor, aracında sorun olan mağdur olan ben, bunu duyurduğum, insanlara anlattığım için dava açmakla tehdit edilen yine ben.Emeğime yazık olduğunu düşünmüyorum sitem tamamen sadece yaşadığım sıkıntıları tarihleriyle anlatan bir metin halinde yayında...
    İhtarname mi geldi, duruşma celbi mi geldi?
    Ben olsam, site yayınında hiçbir değişiklik yapmazdım.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content