Senior Member DriveFastLiveYoung Üyenin Avatarı
    Alıntı SweetriderBerk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arabada arkada oturunca bile kemer takiyorum, her ne kadar dalga konusun olsam da arkadas cevresinde, kazadan sonra her seye dikkat ediyorum. Hic belli olmaz ne olacagi trafikte.
    bizde arka koltuk da emniyet kemeri takılmaz diye bi düşünce var çok yanlış, benim arkadaşlarımda sürekli yadırgıyor arka da emniyet kemeri taktığımda. Ancak kaza yapanlar anlıyor durumun ne kadar ciddi olduğunu. bide kader bu işler kaderde varsa taksamda ölürüm takmasamda diyerek takmıyan var oda bence dünyanın en salak insanıdır emniyet kemeri hayat kurtarır her zaman takmak gerekiyor

Junior Member
    Çocukların muhakkak çocuk koltuğunda seyahat etmeleri son derece önemli...

Member emirkayra Üyenin Avatarı
    2015 yılında 1 yaşındaki çocuğumuz için kaliteli bir isofix aldık o günden beridir kullanıyoruz benden daha güvenli 3 nokta güvenlikli bir koltuk uzun yolda ilk zamanlar çok ağladı ama biz hiç vazgeçmedik 1-2 saat ağladığı bile oldu şimdi kapıyı açıyorum koltuğuna kendi oturuyor kararlı olun ve asla taviz vermeyin güvenliğimiz güvenliğiniz her şeyden önemli sonuçta

Tecrübe,bu hayattaki en pahalı şeydir;çünkü kazanmak için kaybetmek gerekiyor.
    Tecrübe bu hayattaki en pahalı şeydir;çünkü kazanmak için kaybetmek gerekiyor

Member computeredi Üyenin Avatarı
    Ä°bretlik....

Junior Member
    yok canım ne gerek var önde otursun herif işte.