Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hakan araç çok güzel olmuş sakın bu sade güzelliği bozma
    Saolasın Ümit , zaten orjinal dışında bir parça takmayı düşünmüyorum bende orjinal sadelikten yanayım hep.
    TT

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Saolasın kardeşim, 1.8 T yazısını sökücem ama a5 kalıcak , yazı ve logo iptaline aşırı karşı bir insanım 1.8T yazısı yerine TFSI yapıştırıcam zaten orasıda boş kalmayacak yine

Şimdi sırada S-line ön tampon ve caractere RS panjur , yan s line marşpiyerler var. Yaza doğru arka tamponu da alıcam ve yazılım yaptırıp bitiricem makyaj işlemlerini
    Yazı konusuna kesinlikle katılıyorum.Ama bence caractere panjur almayın yada bi canlı görün oyle alın ben çok heves etmiştim ama canlı gorunce pek içime sinmemişti.Mevcut panjuru piano black yapmak yada direk rs panjuru almak daha hoş oluo sanki. Arka tarafada işlem yapmak lazım ama ön sline arka boş line olunca pek bi uyumsuz oluyo.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yazı konusuna kesinlikle katılıyorum.Ama bence caractere panjur almayın yada bi canlı görün oyle alın ben çok heves etmiştim ama canlı gorunce pek içime sinmemişti.Mevcut panjuru piano black yapmak yada direk rs panjuru almak daha hoş oluo sanki. Arka tarafada işlem yapmak lazım ama ön sline arka boş line olunca pek bi uyumsuz oluyo.
    caracter panjuru aldım bile koraydan , açıkcası daha paketini açıp bakmadım bile resimden gördüğüm kadarını biliyorum ama hoşuma gitmişti, içime kurt düştü şimdi canlısına da bir bakayım, beğenmessem geri alır mısın koray Arka tampon içinde çok haklısın anılcım ama çok geçirmiycem zaten, önle yanları yaptıktan en fazla 1-2 ay sonra arkayada sline tampon ve marşpiyeri takıcam.
    TT

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    caracter panjuru aldım bile koraydan , açıkcası daha paketini açıp bakmadım bile resimden gördüğüm kadarını biliyorum ama hoşuma gitmişti, içime kurt düştü şimdi canlısına da bir bakayım, beğenmessem geri alır mısın koray Arka tampon içinde çok haklısın anılcım ama çok geçirmiycem zaten, önle yanları yaptıktan en fazla 1-2 ay sonra arkayada sline tampon ve marşpiyeri takıcam.
    AAAA aslında bence fena diğil panjur ya

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    AAAA aslında bence fena diğil panjur ya
    ahahahahahahah cok guldum

Araciniz guzel olmus ama ayni sekilde o panjuru bende cok begenmiyorum.

Senior Member
    S-line paket isteriz. Caractere panjur candır.

Senior Member 34_EMR_61 Üyenin Avatarı
    Evet bu araç olması lazım..Performans yetmedi herhalde gerçi fiyat biraz yüksek öylesine yazdı herhalde.
    Son düzenleyen 34_EMR_61, 22-Nisan-2013 saat 12:35.
    2013 Sportage 2.0 dsl plus 184 hp 400 nm AWD