Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar merhaba, bugün en sonunda aracımı teslim aldım,resimlerini çeker çekmez konusunu açıcam.

Öncelikle araca yapmak istediğim bir kaç ufak tefek dokunuş var, nerede nasıl yaptırabilirim bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum,

Öncelikle gözüme çarpan plaka ampullerini led yapmak, şöyle bir ürün buldum sahibindende ama iş görür mü ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...10765430/detay

2. yapmak istediğim plakalık ve APP plaka, bostancı app en sevdiğim 2sini nerede yaptırabilirim en uygun ve güzel şekilde ?

3. yapmak istediğim ise arka jantlara spacer takmak, öncelikle kullanan arkadaşlar varsa araca bir zararı yan etkisi var mı , yoksa nereden hangi markayı kaça alabiliriz önerileri bekliyorum.

birde cam filmi yaptırıcam onu ben zaten bahçeşehir tarafında hallederim artık

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    TT

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar merhaba, bugün en sonunda aracımı teslim aldım,resimlerini çeker çekmez konusunu açıcam.

Öncelikle araca yapmak istediğim bir kaç ufak tefek dokunuş var, nerede nasıl yaptırabilirim bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum,

Öncelikle gözüme çarpan plaka ampullerini led yapmak, şöyle bir ürün buldum sahibindende ama iş görür mü ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...10765430/detay

2. yapmak istediğim plakalık ve APP plaka, bostancı app en sevdiğim 2sini nerede yaptırabilirim en uygun ve güzel şekilde ?

3. yapmak istediğim ise arka jantlara spacer takmak, öncelikle kullanan arkadaşlar varsa araca bir zararı yan etkisi var mı , yoksa nereden hangi markayı kaça alabiliriz önerileri bekliyorum.

birde cam filmi yaptırıcam onu ben zaten bahçeşehir tarafında hallederim artık

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    hakan hocam öncelikle aracın hayırlı olsun. inşallah kasasız belasız binmeyi nasip etsin.

plakalık ve ön parklar için led arıyorsan hocam eğer perpaya yada karaköye yolun düşüyorsa bir firma var hata vermeyen ledin tanesini 5-10tl civarına veriyordu ben oradan 10 tane aldım. hem iç aydınlatma hemde park ve plakalık için kullandım çok memnunum bilgin olsun.
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

teşekkür ederim saolasın, aslında tavan ışıklarınıda ledle değiştirmek isterim ama söküp takma konusunda pek iyi değilim. yeterli aydınlatma yapıyorlar mı peki ?
    TT

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun Hakan kazasız belasız sürüşler.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Hakanım hayırlı ugurlu olsun yenı aracın
    Arka plada led aydınlatma olarak phantom markayı tavsıye ederım.Tunıngcılerde bulabılırsın cıftı 40 TL idi.

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    teşekkür ederim saolasın, aslında tavan ışıklarınıda ledle değiştirmek isterim ama söküp takma konusunda pek iyi değilim. yeterli aydınlatma yapıyorlar mı peki ?
    camlarda 2 numara film olmasına rağmen gündüz bile ışık dışarıdan görülebiliyor okadar aydınlık. okadar uğraştırmıyor iç kısmı takman en fazla 3-4dk alır.
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

imperial
    Guest
    Araciniz hayirli olsun
    Plakalik ve app plakayi tuning garage'a yaptirdim cok memnunum led plaka ampulu heryerde bulunabilir basit birsey ancak ic aydinlatmalari degistirmenizi onermem a5'te guzel olmuyor araciniz s-line mi ? Ona gore dis degisiklikler hakkinda yardimci olurum spacer eibach maslak jant store'da mevcut

Arkadaşlar teşekkür ederim,

Koray Aracım s-line değil ama s line a çevirmeyi düşünüyorum, heralde servisten başka çare yok. Tuning garage da baya birşeyler var bu araçlar için ama genelde fiber, bende fiber düşmanı biriyim aracıma takacağımı sanmıyorum.

App plaka ve plakalık için uğrarım oraya yinede. Spacer kullanıp memnun olmayan var mı ? sürtme yapıyor mu ?
    TT

Senior Member Strider Üyenin Avatarı
    Hakan bey hayırlı olsun yeni aracınız bende sevindim a5 almanıza tt den sonra umarım sizi tatmin ediyordur.. 2.0 q mu aldınız merak ettim acaba? Ek olarak sline olarak bencede kalitesiz olduğunu düşünüyorsanız sırf görüntü için içinize sinmeyen şeyleri almayın ama başka bir yerden içinize sinen sline ürünlerini almanızı tavsiye ederim bir iki parçada olsa görüntü anlamında değişiklik yaratıyor mutlaka. Tavsiye edebileceğim çok yer yok fakat tuning garage da baya bir şey bulabilirsiniz herhalde. Aracınızın resimlerini bekliyoruz renginide merak ettim

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar teşekkür ederim,

Koray Aracım s-line değil ama s line a çevirmeyi düşünüyorum, heralde servisten başka çare yok. Tuning garage da baya birşeyler var bu araçlar için ama genelde fiber, bende fiber düşmanı biriyim aracıma takacağımı sanmıyorum.

App plaka ve plakalık için uğrarım oraya yinede. Spacer kullanıp memnun olmayan var mı ? sürtme yapıyor mu ?

Hakanım spacer kullanıyorum 18' jantlarla hıcbır surtme sorunu yasamıyorum bılgın olsun.Bu arada Tunıng garage artık fiber yerıne plastık uretımıne gececektı bılgın olsun bı arastır derım