Member
    Alıntı Trooper Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ankaradaki araç için S-line yazılmış ama ne çamurlukta ne de içerde direksiyonda S-line badge var, ben de o aracın S-line olduğunu düşünmüyorum açıkçası

İmperial'ın aracına bi bakmanızı öneririm en azından bi fikriniz olur, bildiğim bi araba en az haftada 2 canlı canlı görüyorum, siz de anlarsınız zaten farkını fotoğraf galerisinden bakarsanız.

Siz quattro araç mı istiyorsunuz yoksa 2.0tfsi quattro mu? Çünkü 2.0tdi quattrolar da gelecek yakın zamanda, bu arada 2.0tdi non-sline dolu aracı 63k euroya bırakıyor doğuş haberiniz olsun.
    Ben 2.0 TFSI quattro istiyorum, ancak non-sline dolu tdi araci da dusunebilirim. Sifirini 63k ya birakiyorlarsa bakmak lazim. Hangi dogus tan aldiniz bu fiyati ? Tesekkurler

Alıntı paucan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07107282/detay bu araç da dolu görünüyor bi kazası km düşürme olayı yoksa fiyat makul.
    62.000 km cok benim icin. 2.el alirsam en fazla 20-25 binde olmali. Tesekkurler tavsiye icin.

Alıntı imperial Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İki aracta s-line degil benim aracla ilgilenirseniz goruselim
    Ozel mesajiniza yanit verdim ama sanirim iletilmedi. Araciniz cok guzel ve dikkat cekici. Ancak ben daha sade bir A5 istiyorum, cok dikkat cekmemeli 10 yas daha genc olsaydim is degisirdi tabi. Bir de mutlaka bang olufsen ses sistemi olsun istiyorum. Tesekkurler.

Senior Member Strider Üyenin Avatarı
    Alıntı Mystery Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben 2.0 TFSI quattro istiyorum, ancak non-sline dolu tdi araci da dusunebilirim. Sifirini 63k ya birakiyorlarsa bakmak lazim. Hangi dogus tan aldiniz bu fiyati ? Tesekkurler

62.000 km cok benim icin. 2.el alirsam en fazla 20-25 binde olmali. Tesekkurler tavsiye icin.

Ozel mesajiniza yanit verdim ama sanirim iletilmedi. Araciniz cok guzel ve dikkat cekici. Ancak ben daha sade bir A5 istiyorum, cok dikkat cekmemeli 10 yas daha genc olsaydim is degisirdi tabi. Bir de mutlaka bang olufsen ses sistemi olsun istiyorum. Tesekkurler.
    Imperial ın aracı zaten sade şu anda isterseniz benim albumlerıme bakıp fikir edinebilirsiniz benim aracımda navi ile gelen sistem yok mmi mı deniliyor sanırım, b&o var ama ayar yapamıyorsunuz benim aracım baya dolu sadece navi yok, o yüzden pek ayırt edemiyorum müzik kalitesini cd dışında ve yüksek ses açılmadığı zaman tabi sizin çok iyi bir kulağınız olabilir bir şey diyemem sizin tercihiniz

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Bende bayadır a5 araştırıyorum. Nasyoneldeki araca bakarsanız arka tamponu saçma sapan boyanmış ve arkasında 2009 stopları var, muhtemelen o araç arkadan kazalı. Bana sorarsanız
    ankaradaki arac çok iyi arayıp konuşmuştum sadece sol arka çamurluğunda lokal boya vardı.

Bilginiz olsun 110bin tl ye de iniyor fiyatı hayırlı olsun.
    TT

Senior Member MOK Üyenin Avatarı
    Audi a5 2.9 quattroların yağ yakma sorunu var ve bu sorun çok ciddi,bi arkadaşım aldı iki hafta sonra sattı çünkü bazılarında pistonların değişimine doğru gidiyo bu olay,o yüzden en azından garantisi devam eden bir araba almanızı tavsiye ederim.

Junior Member
    benim araba yağ yakmıyor 1 aydır kullanıyorum bi eksilme yok 2011 model 30 bnde iken 145bın tl ye aldım koltuk ısıtma ve 3 bolge klıma yok bende sadece.fikir olsun diye yazdım b&o bence önemli mutlaka alınmalı.

Senior Member
    Alıntı paucan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07107282/detay bu araç da dolu görünüyor bi kazası km düşürme olayı yoksa fiyat makul.
    2010 model quattro için 45-48 k Euro makuldür.boyle çok araç satıldı...

2011 için ise Max 52-53 k Euro olmalı bence.cunku doğuş makyajsız kasa son 2012leri 58-65 k Euro arasına sattı
    '12 f30 3.28i

Member
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende bayadır a5 araştırıyorum. Nasyoneldeki araca bakarsanız arka tamponu saçma sapan boyanmış ve arkasında 2009 stopları var, muhtemelen o araç arkadan kazalı. Bana sorarsanız
    ankaradaki arac çok iyi arayıp konuşmuştum sadece sol arka çamurluğunda lokal boya vardı.

Bilginiz olsun 110bin tl ye de iniyor fiyatı hayırlı olsun.
    Tesekkurler. Siz ne yaptiniz bu arastirma sonucunda, neye karar verdiniz ? Ankara'daki araci dusunmediniz mi ?

Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    Maslak Doğuş Otomotion'dan almıştım en fazla bir ay olmuştur.
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞

Junior Member
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...04356550/detay bi değerlendirin isterseniz fiyatı görünce ben baya pahalı almışım

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Konu dışı ama değinmeden geçemiycem plakayı kağıt,havlu,gazete vb şeylerle kapatmalarına başka yerimle gülüyorum