Junior Member
    Aracım 2015 model 2.0 tdi Audi A4 ve 60.000 km de.

60.000 bakımı için yetkili servisten fiyat aldım yaklaşık 3600 tl gibi bir fiyat verdiler. Bakımda normal bakıma ek olarak multıtronic şanzıman yağı değişecekmiş.

Aracın garantisi bittiği için özel serviste yaptırmak istiyorum. Ancak birkaç özel servisle görüştüm ve ustaların yaklaşımlarından memnun kalmadım. 60.000 de şanzıman yağı mı değişirmiş, bugüne kadar hiç değiştirmedik diyen mi dersin....Açıkçası biraz zorla değiştirecekler havası var ve orjinal şanzıman yağı kullanacaklarını pek düşünmedim

İzmir için adam gibi bu araçtan anlayan ve orjinal malzeme ile bakım yapacak servis arıyorum. Önerisi olan var mı?

Member
    Umarim gec degildir cevap. Benden tavsiye; mutlaka isini iyi yapan birine, guvenecegin birine gotur.
    Veya garantili olarak yapan bir yere. En hassas servis 60bin sanziman yagi filtresi degisimidir. Yuksek fiyat vermelerinin genel sebebi de budur.
    Ben de senin gibi dusunerek baska servise goturdum, yanlis uygulamalar zinciri sayesinde cok problem yasadim. (filtre kapagi catladi araba 2 kere yolda kaldi, yag bosaldi, yanlis kapak takildi vs.vs. benim yazdigim diger yazilarda detayini bulabilirsin)

Junior Member
    Hocam araştırdım ve bu işi doğru düzgün yapacak servis bulamadım. Aracımı 3 sene daha kullanmak istediğim için yetkili serviste yaptırdım