Member dadriso Üyenin Avatarı
    Merhaba arkadaşlar s-line olmayan bir Audi A5'e Dış s-line paket nerede yaptırabilirim ?
    Kaliteli bi yerde ve maliyeti ne olur? Forumda A5 için araştırdım fakat bulamadım.
    Yaptıran arkadaşlar varsa onlarda yorum yazarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler !

Senior Member Strider Üyenin Avatarı
    Ben tuning garage da yapiliyor diye biliyorum maliyetler parcaya gore degisiyor fakat s line benzeri diye geciyor sanirim bu parcalar tipa tip ayni mi olur veya bilenler mi anlar bilemem.. Fakat zaten cok degisiklik yok, yan marspiyeller arka difuzor krom egzoz on tampon yan s line amblemleri boyle genel olarak.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    İmperial gördüğünde başlığı sana en uygun fiyatla nerden yaptırıcagını soyler =)

Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    ben yan marspiyel ve arka difuzor aldim tunning garagedan memnunum ama sline arka tanpon daha degisik on tamponu cikma alabilirsin arka tampona girmene gerek yok sadece difuzoru degistirsen yeter bide yan marspiyeller tammdir arka tamponu degistirmessen fiyat olarak en fazla 2 milyar tutar diye dusunuyorum

imperial
    Guest
    Can herseyi ozetlemis aslinda
    Ben kendi aracimi tamamen orjinal parcalarini getirterek s5-rs5 karisik gorunumune getirdim ancak bu bana cok tuzlu rakamlara maloldu
    Size onerim rieger dort cikis arka difuzor iskenderde dort cikis egzoz korayin araca yapilan sekilde derseniz hatirlar
    On tamponuda dogustan temin edip s5 yada rs5 panjur takmanizi oneririm
    Yan maspiyal tuning garage'dakiler yeterli olacaktir

Cevaplara çok teşekkürler orjinal ön tampon sline çıkma alırım sline pakette panjur değişiyormu? Birde çift çıkış egsozlu difüzör alsam orjinal s-line gibi yapıyormu tuning garage o petekli olanlardan? S-line dışında body kit düşünmüyorum şuan
    Son düzenleyen dadriso, 22-Aralık-2012 saat 01:13.

Senior Member mrasafated Üyenin Avatarı
    Konuyla alakasiz olucak ama aracinizin rengi ne?
    2017 Hidden Content A4 TR devam
    2011 Hidden Content A3 TR sold
    2006 Hidden Content A3 RU sold
    2002 Cooper US sold

Beyaz renk

Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Alıntı dadriso Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cevaplara çok teşekkürler orjinal ön tampon sline çıkma alırım sline pakette panjur değişiyormu? Birde çift çıkış egsozlu difüzör alsam orjinal s-line gibi yapıyormu tuning garage o petekli olanlardan? S-line dışında body kit düşünmüyorum şuan
    Benim galerimde aracimi inceliyebiliriniz petekli sol cift cikis difuzor var
    Son düzenleyen can84, 22-Aralık-2012 saat 01:46.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı dadriso Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Panjur değişmiyo s-line olunca..S-line difizörün sadece sol diğil hem sağ hem sol olanını diyosanız oda mevcutta vardır...Ama bence pek hoş durmuyo o . Forumda a5 sahibi bi çok uye var albümleri incelerseniz kesin hoşunuza giden detaylar bulursunuz.