Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    suan ki guncel m1 den guclu olucagini dusunursek ve mercedes in motoruna rakip cikarabilcegini dusunursek bence 2 litre gelme olanagi cok yuksek soyle 2 litre 350-360 civari twin turbo guzel olur mercedesteki gibi

Alıntı uussff Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aslında 2 serisi pek te ufak sayılmaz, e46 ile aynı ölçülerde.

Malesef dediğiniz gibi vergi, 235 ve m2 satışlarını büyük sekteye ugratacaktir.

Ben olsam yinede 228 alırdım 245ps i 300ps yapar arkadan itisin keyfini surerdim. FWD bana göre değil.

A45 2.0t motorla 355ps üretiyor, super değer ama bence o motor zaten limitlerdedir, onunun çok açık olacağını sanmıyorum, 2.0 motorla 400ps 450ps kulağa pek mümkün gelmiyor, ama olursa da helal olsun derim! Yanlız stok hali bile FWD araç için çok kuvvetli, kız arkadaşımın 1.2t ibizasi bile devamlı sarıyor, çok keyifsiz..
    subaru lari evolari unutmussunuz galiba 2 litreden motor yapilmadan 500 alan vardi saglikli gerci onlarin bloklar saglamdi bunlarin nasil bilmiyorum.

Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    A45 ve CLA45 Amg motorlar son torkunu ve son beygirini kazanilmis degerlerdir daha da oynama olacagini sanmiyorum.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    benim arac icinde ayni seyleri dediniz sadece isinma problemi olarak sinirda oldugunu gorduk onlarida daha buyuk intercoolerla degistirdik simdi hic sknti yok

gormeden yorum yapmamak lazim bi buyuk turbo buyuk intercooler meth devam edersin blok saglamsa diilsede yaparsin

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    2.0 TFSİ lar örnek olarak leon CUPRA 500 küsürlere kadar açılıyor önemli olan sağlıklı olması ve Soft kullanım şehir içi kullanıma uygun olması.Yiğit abi senin dediğin STİ lara ciddi paralar harcanıp ciddi uğraşılıyor ve japon aracı alman aracından daha çok seviyor oynanmayı almanlar illa bir bozukluk sıkıntı çıkarıyor.Ve benim bildiğim +500 hp STİ EVO larda piston blok değişiyor.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    degisende var degismeyende degismessen 5 bin km de paket motor blok yapiliyor ama tabikide cok buyuk bir is degil okadar.

imperial
    Guest
    @Yigit911 senin mini projesi ne alemde ? M3'le sureyi olctuk seni bekliyoruz Can'la