Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Alıntı bes Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Jeremiah Johnson filminden Robert Redford'un canlandırdığı Jeremiah Johnson imiş
    bu güne kadar görmüş olduğum gif'ler içinde beni harbi harbi en çok güldüren bu. O yüzden gururla taşıyorum.

Bu arada imza kısmında gif sıkıntı oluyorsa kaldırabilirim.

Konuyu dağıttığım için de kusura bakmayın.
    ilk gordugumde bende cok gulmustum bu gife forumda nezaman senin yazini gorsem siritiyorum zaten

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı bes Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Jeremiah Johnson filminden Robert Redford'un canlandırdığı Jeremiah Johnson imiş
    bu güne kadar görmüş olduğum gif'ler içinde beni harbi harbi en çok güldüren bu. O yüzden gururla taşıyorum.

Bu arada imza kısmında gif sıkıntı oluyorsa kaldırabilirim.

Konuyu dağıttığım için de kusura bakmayın.
    Ben espriyi neden anlamadım filmi izlemek mi gerekiyor?
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member bes Üyenin Avatarı
    Alıntı omerfaruk_ua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben espriyi neden anlamadım filmi izlemek mi gerekiyor?
    Bazi anlar gelir cevap vermek yerine bu gifi bi yapistirirsin o vakit senlik olur. Herhalde tipten midir sakaldan midir kameranin zoomundan midir mimiklerden midir cok guluyorum. Hangi filmden oldugunu da bugun ogrendim yani filmlik bir durum yok

Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Adamların hırsızları bile düzgün bizde olsa ne tampon kalırdı ne kaporta giderken pisliğine arabayı da çizerlerdi
    e350 cdi blueefficiency coupe

Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    Bizim ülkemizde daha çok lastik-jant takımını alıp aracı takoz üstünde bırakmak gibi bi huy vardı ya da ben çocukken Lincoln Navigatorların ya da Ford Expeditionların jant göbeklerini çalarlardı veya en temizi direkt arabayı alıp parçalayıp satmak
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞

Senior Member frodo555 Üyenin Avatarı
    bence sebep porsche farlarinin isik ozelligi degil; buyuk ihtimalle sadece porsche'de distan ve yanlardan monte edildigi icin usturuplu bir sekilde iki tirnagi kirarak komple fari calisir vaziyette alip gidebiliyor olmalari.. iceriden bir montaj aparati olmayisi... yoksa bi-xenon hepsinde ayni degil mi.. ozellikle WAG grubunda..
    2016 - A5 1.4 TFSi coupé 16 SBE 05 / 2011 - a5 1.8 Tfsi 160 bhp 16 AV 018 / 2009 a4 1.8 Tfsi 120 bhp (B8) 16 AV 398 / 2008 - a4 1.9 Tdi 105 bhp 16 AV 301 / 2006 a3 1.6 copué (8p) 16 AV 385... / 2011 renault fluence 1.5 dci 110 hp EDC privilege 16 AV 850 / 2010 opel astra II HB 1.3 cdti 95 hp easytronic 16 AV 530 / 2004 Seat İbiza 1.4 100 hp signo 16 AV 797

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    haberi yazan baya saçmalamış, porsche farları esrar iyi geliyormuş xenon hepsi aynı ne marka olursa olsun , mesele yaydığı ısıdan ibaret. Muhtemelen yukarıda arkadaşın söylediği gibi kolay sökülüyordur , o yüzden belli marka modeli hedef almışlardır.

Bizdeki olay esrardan değil direk 2. el piyasasına gidecek bence
    TT

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Aynen öyle Hakan , cabuk sokuluyor kolay satılıyor degerli parcalar, Porsche Audi seat grubu farları diğer markalara göre daha kolay sökülüyor bu yüzden bu markalarar revacta
    2F2F Mazisi..