Senior Member fnrlysf Üyenin Avatarı
    Alıntı maygar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gerekmediği halde ön yada arka sis farı yakanların hepsi çok rahatsız edici. Ama onlardan daha beteri ön ızgarada mavi-kırmızı yanar dönerli ışıkları olan sivil plakalı araçlar. Sayıları sürekli artıyor, özellikle Ankara'da. Ben de onlara kafayı taktım. Trafikte geçiş üstünlüğüne haiz araçlar bellidir. Öyle her önüne gelen yol isteyemez. Ben de onlara özellikle yol vermiyorum ve hatta çoğu zaman en sol şeritte frene basıyorum. Plakalarını alıp şikayet edeceğim artık.
    Aynen öyle, Ankara'da o araçların sayısı sıklıkla artıyor..Ben de sizin yaptıgınız gibi yol vermiyordum, ta ki Çukurambar'da başıma gelen olaya kadar..Araç Bülent Arınç'ın koruma aracı çıktı, içindekiler de görevli Öyle olunca artık yol veriyorum ne olur ne olmaz diye
    [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] 06 RLR 44[/FONT][/SIZE]

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı fnrlysf Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aynen öyle, Ankara'da o araçların sayısı sıklıkla artıyor..Ben de sizin yaptıgınız gibi yol vermiyordum, ta ki Çukurambar'da başıma gelen olaya kadar..Araç Bülent Arınç'ın koruma aracı çıktı, içindekiler de görevli Öyle olunca artık yol veriyorum ne olur ne olmaz diye
    Hocam eğer arkasında koruması gereken şahsı muhterem yoksa, mesai saati bitmişse, göreve gitmiyorsa bana cumhurbaşkanının koruması gelse yol vermem.. herkes görevini yapacak yapmadığı zamanlarda o lambayı yakmayacak. sırf o lamba yüzünden bir korumayı itin bi tarafına sokup çıkardım yiğitsen ben buradayım dedim adam suratıma boş boş bakıp yürüdü.

o çakarları takanların %70'i sahte eğer yakınınızda polis ekibi varsa zorla çektirip kontrol ettirin. adamın arabasını bağlatır güzelde cezayı kitletirsiniz.
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Bende oldukça muzdarip olmuşumdur arka sis farını da yakanlardan. Çok güzel bir konu, bizim forumumuzda çıkmaz öyle arkadaşlar ancak gayri ihtiyari olarak belki bazen olabilir. Bu konuyu görmemiz iyi oldu, kulağımıza küpe olsun diyelim. İyi forumlar.

Senior Member
    Yahu onu bırakın adamlarda far ayarı denen birşey yok arkadaş geçici körlüğe sebep oluyor...
    (ek)sh

Senior Member emre.t Üyenin Avatarı
    editedit edit
    Son düzenleyen emre.t, 11-Kasım-2012 saat 15:23.

Senior Member fnrlysf Üyenin Avatarı
    Alıntı ltfyce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hocam eğer arkasında koruması gereken şahsı muhterem yoksa, mesai saati bitmişse, göreve gitmiyorsa bana cumhurbaşkanının koruması gelse yol vermem.. herkes görevini yapacak yapmadığı zamanlarda o lambayı yakmayacak. sırf o lamba yüzünden bir korumayı itin bi tarafına sokup çıkardım yiğitsen ben buradayım dedim adam suratıma boş boş bakıp yürüdü.
    Korudukları kişi de burada oturduğu için her an görev başındalar gibi birşey..Zaten adam ilk indi hayırdır gibisinden, ben de baktım kulagında kulaklık filan hafif bir tırsma oldu Sonra adam kendisi söyledi böyle böyle diye, yolu açmakla görevlilermiş kendileri
    [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] 06 RLR 44[/FONT][/SIZE]

Senior Member max-ime Üyenin Avatarı
    Alıntı ltfyce Demiş ki: Mesajı Görüntüle

o çakarları takanların %70'i sahte eğer yakınınızda polis ekibi varsa zorla çektirip kontrol ettirin. adamın arabasını bağlatır güzelde cezayı kitletirsiniz.
    Bende tek kıl acaba benmiyim diye düşünüyordum bu konularda

Ön sis bir nebzede arka sis cidden çok kötü göz alıyor, validelerine selamda gönderirim. Yanına gidip kornayla uyarırım, bazen trafik durumuna göre plakasını yazar 155i ararım.

Çakar ile ilgilide genelde atlamam şikayet ederim. Hatta bir seferinde çıkan polise ' ben bu konularda üzerime düşeni yapıp şikayet ediyorum ama eğer bir yaptırımınız yoksa veya ilgilenmiyorsanız beni boşuna uğraştırmayın' demiştim, kendyarlılığım için bana teşekkür etti ama durum ne oldu bilmiyorum. ' enyakın ekibe yönlendirip yasal işlemi uygulatacağım' demişti. Umarım yapmıştır.

Birkere de Bahçeli 7. Cadde'de ön ve arka sislerini yazan birisine ceza yazdırmıştım. Ceza makbuzunu eleman elinealdığında içime bir huzur doğmuştu

Senior Member audicii Üyenin Avatarı
    Alıntı max-ime Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende tek kıl acaba benmiyim diye düşünüyordum bu konularda

Ön sis bir nebzede arka sis cidden çok kötü göz alıyor, validelerine selamda gönderirim. Yanına gidip kornayla uyarırım, bazen trafik durumuna göre plakasını yazar 155i ararım.

Çakar ile ilgilide genelde atlamam şikayet ederim. Hatta bir seferinde çıkan polise ' ben bu konularda üzerime düşeni yapıp şikayet ediyorum ama eğer bir yaptırımınız yoksa veya ilgilenmiyorsanız beni boşuna uğraştırmayın' demiştim, kendyarlılığım için bana teşekkür etti ama durum ne oldu bilmiyorum. ' enyakın ekibe yönlendirip yasal işlemi uygulatacağım' demişti. Umarım yapmıştır.

Birkere de Bahçeli 7. Cadde'de ön ve arka sislerini yazan birisine ceza yazdırmıştım. Ceza makbuzunu eleman elinealdığında içime bir huzur doğmuştu
    155 i arayıp plakayı verdiğinizde bi işe yaradığını sanmıyorum.
    Bmw 118 i F20

Bmw 325 xi

Audi q5 2.0t S-line

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    güzel konu olmuş bende genelde sülalerine sövüyorum arka sis fanatiklerinin.

Çakma 6000 üstü çakma zenon takıp far ayarını en tepeye kadar kaldıran apaçilerinde sülalerine selam yollarım hep.
    TT

Senior Member banshee8831 Üyenin Avatarı
    yoğun kar - yağmur olmadığı sürece asla açmıyorum. görüş neredeyse 0 oluyor, arkadan dalgın biri gelir , gözleri görmeyen biri gelir arabaya çarpar diye ona uyarı amaçlı yakıyorum sadece.

yalnız arabasına bindiğim bazı arkadaşlarım ön - arka sisler açık halde gezer. Birkaç kez denk geldim, arka sisler açık diye triplere giren, uzun far yakıp korna çalan , yana gelip camdan küfür edip aksiyon yaratan cengaver kişileri bir güzel kovalayıp, sıkıştırıp, arabadan indirip patakladıklarına da şahit oldum. aralarında üniversite okuyan da var evli çoçuğu olan kişiler de var, çok iyi pozisyonlarda çalışan kişiler de var. yaşla eğitimle de alakası yok. Ana bacı küfür etmek asıl cahilliğin kültürsüzlüğün bir göstergesidir ve herkes yediremez kaldıramaz. Silahı varsa o adamın daha da farklı sonuçlar çıkabilir. O yüzden Siz siz olun öyle her önünüze gelene sis yaktı diye aksiyona girmeyin. Yanından gazlayıp geçebilirsiniz hiç takmadan en mantıklısı bu, benim yaptığım gibi.
    Son düzenleyen banshee8831, 11-Kasım-2012 saat 15:49.
    01' Renault Clio 1.6 (Satıldı)
    08' Audi A4 (B8) 2.0 TDI multitronic (Satıldı)

03' Subaru Impreza WRX STI (Satıldı)
    09' Renault Megane 1.5 (Satıldı)
    07' Subaru Impreza 2.0 R ( Satıldı)
    01' Toyota Camry 3.0 V6 GX Hidden Content