Senior Member proxy1 Üyenin Avatarı
    Arabada ne kadar ışık/lamba varsa hepsini yakıp gidenlerin sayısı oldukça fazla.
    Ne kadar rahatsız edici olduklarını vedahi sülâlelerinin hâl ve hatırının sorulduğunu bilseler, sanırım yakmazlar.

Kıçınızda da yansın o lambalar!...

Aramızda yakanlar varsa, hiç çekinmeden üzerlerine alınabilirler.
    a4 b7 2.0 tdi multitronic

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı proxy1 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arabada ne kadar ışık/lamba varsa hepsini yakıp gidenlerin sayısı oldukça fazla.
    Ne kadar rahatsız edici olduklarını vedahi sülâlelerinin hâl ve hatırının sorulduğunu bilseler, sanırım yakmazlar.

Kıçınızda da yansın o lambalar!...

Aramızda yakanlar varsa, hiç çekinmeden üzerlerine alınabilirler.
    hocam adamın suratına diyorumki daha yokmuydu yakacak farın diye utanmadan haftaya tampona led yaptırıcağım diyor sen istediğin kadar kulaklarını çınlat adamda bart simpson kadar beyin yokki anlamaz
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member bes Üyenin Avatarı
    Alıntı ltfyce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hocam adamın suratına diyorumki daha yokmuydu yakacak farın diye utanmadan haftaya tampona led yaptırıcağım diyor sen istediğin kadar kulaklarını çınlat adamda bart simpson kadar beyin yokki anlamaz
    Homer olacaktı zannedersem o.

Gerçi Homer her ne kadar biraz aptal olsa da iyi kalpli bir insandır. Arka sis farı açık trafiğe çıkacağını sanmıyorum.

Senior Member
    Alıntı bes Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Gerçi Homer her ne kadar biraz aptal olsa da iyi kalpli bir insandır. Arka sis farı açık trafiğe çıkacağını sanmıyorum.
    Hahaha katılıyorum

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı bes Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Homer olacaktı zannedersem o.

Bart'ta Hommer'ın oğlu pek farketmez
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member
    valla harika bir başlık tesekkurler;bu bilincin oluşturulması gerekiyor kesinlikle.adamlar apaçi gibi nevarsa yakıyor birde tabiiki çakma xenon olayımız var o işe tam evlere şenlik.
    (ek)sh

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    vizede artık xenon yasak ama söküp takmak 5 dklık iş malesef. xenon karşıdan gelirken göz alıp geçiyor ama trafik dur kalksa iyi aile çocukları arka sislerle gözü dakikalarca mahvediyor. ciddiyim trye gelen araçların arak sisi iptal edilsin, bugün yağmurda sisleri yakmış apaçi kardeşimiz uzunları yaktım ne yakıosun diye laf ettim ağzıma ne gerlise söyledim anladı mı hiç sanmam!
    2F2F Mazisi..

Senior Member carking58 Üyenin Avatarı
    Büyük şehirlerde bu olayın çok daha uç boyutlarda olduğu kesin ancak Kayseri'den örnek vermem gerekirse özellikle Civic,106,Kuş serisi ve e30,e36 kasa Bmw sahiplerinin %95 i bu şekilde gezmekte ve kendi sülalelerine bir güzel sövdürmekte. Ön sisin aydınlattığı yeri görüyorsun hadi tamam da arkadakini açıp gezmenin elle tutulur hiç ama hiçbir yanı yok bence. Ön ve arka sis farı cezası da denetimi de artmalı...
    2003 Audi A4 1.9 TDİ Man. - 38 LA 589
    2009 Vw Polo 1.4 Man. - 06 BS 9241

Senior Member mrasafated Üyenin Avatarı
    Benim araba on farlarin seviyesi en yuksekte yukaridaki tabelalari aydinlatsin diye yapilmis heralde En asagiya ayarlamama ragmen bazen onumdekinin gozunu aliyor mu diye kendim acayip rahatsiz oluyorum. Arka sisi acanaysa, arkasinda once farlari en yukari kaldiriyorum, sonra sis fari.. Uzun fari da acsam kavga cikar heralde Ama su bi-xenon anlik yanip sonmesine hastayim.
    Son düzenleyen mrasafated, 10-Kasım-2012 saat 18:43.

Member
    Gerekmediği halde ön yada arka sis farı yakanların hepsi çok rahatsız edici. Ama onlardan daha beteri ön ızgarada mavi-kırmızı yanar dönerli ışıkları olan sivil plakalı araçlar. Sayıları sürekli artıyor, özellikle Ankara'da. Ben de onlara kafayı taktım. Trafikte geçiş üstünlüğüne haiz araçlar bellidir. Öyle her önüne gelen yol isteyemez. Ben de onlara özellikle yol vermiyorum ve hatta çoğu zaman en sol şeritte frene basıyorum. Plakalarını alıp şikayet edeceğim artık.