Junior Member
    Alıntı moonlightblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yolda arkamdan tacizkar şekilde çok yakın takip eden olduğunda rahatsız edip iti uzaklaştırmak için kasten arka sislerimi yakarım vede yanımdaki araçla tamamen paralel ve aynı hızda gitmeye başlarım. Etkili yöntemdir. Onun dışında yoğun sis olmadıkça kesinlikle ne ön nede arka sislerimi kullanmam. Kimseye aracımı sisleri yanarak daha güzel gösterme kompleksim yok.
    Onun yerine frene bas en guzeli o oluyor

Ayreten havada sis olasada yakmayin arkadasim su arka sisleri hadi on neyse on yere vurur cok agirda goz almaz eger sahin kullanmiyorsaniz ama yani bu arka sisler cidden rezalet yapmayin sunu.

Senior Member Yusuf Üyenin Avatarı
    Zaten arka sisler sizi rahatsiz ediyor ise havada yeterince sis yoktur. Yillar okula sileye giderken sis farlari bile fayda etmiyordu

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eski kullanıcı adı: uussff

Member emirkayra Üyenin Avatarı
    Arka sisleri yakanların arkasına geçip uzun xenonlarımı açıyorum anında görüntü alıyorum lütfen sisli hava hariç ön ve arka sislerimizi açmayalım trafik oyun değil uyum ister sloganıyla noktalamak istiyorum

Tecrübe,bu hayattaki en pahalı şeydir;çünkü kazanmak için kaybetmek gerekiyor.
    Tecrübe bu hayattaki en pahalı şeydir;çünkü kazanmak için kaybetmek gerekiyor

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı Kaan Cakmak Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Onun yerine frene bas en guzeli o oluyor

Ayreten havada sis olasada yakmayin arkadasim su arka sisleri hadi on neyse on yere vurur cok agirda goz almaz eger sahin kullanmiyorsaniz ama yani bu arka sisler cidden rezalet yapmayin sunu.
    Basıyorum zaten önüme atladığında da uzuları yakıyorum uzaklaştığı gibi hepsini söndürüyorum başkalarını da rahatsız etmiş olmamak için.
    Arka sisler stopları ısıtıyor zaten sonunda stop lambasının yapışkanı eriyor akvaryum gibi su almaya başlıyor zaten.