Member CENK_S Üyenin Avatarı

Uploaded with ImageShack.us
    HE 4082

Senior Member
    dolu bir 8p sline bu arabadan cok daha ust duruyor bence,hala ortada kol dayama yok ben mı yanılıyorum arkadaslar?içi gercekten kotu olmus o ekran orda olmamıs a6 da ki gibi fışkırmıs ordan.
    (ek)sh

Senior Member carking58 Üyenin Avatarı
    Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama karşılaştırma açısından;

8P A3;

Yeni A3;

Ve ekstra olarak Golf 7;
    2003 Audi A4 1.9 TDİ Man. - 38 LA 589
    2009 Vw Polo 1.4 Man. - 06 BS 9241

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    full araba başka oluyor

erol 1 serisinde de ortada kol dayama yok hatta boşluğu var ama üstünde kapak yok eliniz boşluğa giriyor görünce inanamamıştırm ama böyle herşey extra
    2F2F Mazisi..

Senior Member realmummy Üyenin Avatarı
    Gaz pedalı dışında yeni iç konsolunu gayet şık sade ve güzel buldum. Ama eski gaz pedalı daha iyi ve kullanımı daha zevkliydi
    '10 Audi A3 Sportback 1.4TFSI 06 EDM 38
    '10 VW Polo 6R 06 DC 2972

Senior Member NC044 Üyenin Avatarı
    İç taraf hiç puan alamaz orta konsol aşırı boş ve ucuz durmuş. Fakat Dıştan s line harika duruyor.
    08' E87 116i
    10' E90 LCI 320d
    12' Audi A5 tdi sportback (sold)
    12' MB W207 coupe 250 cdi (sold)
    Waiting.....

Hidden Content

Senior Member Blacken Üyenin Avatarı
    Dışı iyi ancak iç tasarım olarak golf 7 tercih ederim.

Senior Member
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    full araba başka oluyor

erol 1 serisinde de ortada kol dayama yok hatta boşluğu var ama üstünde kapak yok eliniz boşluğa giriyor görünce inanamamıştırm ama böyle herşey extra
    audinin bu huyu hic ıyı degıl vede ınsanı sogutuyor hersey opsıyonla satılırmı bu kadar ust bır aracta.
    (ek)sh

Member
    fiyat çok aşırı, alacağımdan değil sırf merak için aracı servise götürdüğümde yeni 3 kapı a3 için fiyat aldım şenyıldız'da. attraction-otomatik-1.4 tfsi-kırmızı renk araç için 82.000'den, 79.000'e indiler. araya tanıdık filan sokmadan direk ayak üstü fiyat aldım, indirim için ağız aradığımda yeni kasa olduğu için mümkün değil dediler.

aynı fiyat aralığında 116i gibi bir motora sahip aracın gerisinde kalmış bir motor. bu fiyat politikası ile işi kolay değil gibi geliyor, daha bunun sportback'i var.

gerçi yeni golf'ün fiyatlarını duyduktan sonra...
    BEŞİKTAŞ JK 1903

Banned
    Bu segmentte olup daha esnek davranmamalarının imkanı yok, bu segmentte rekabet önceki yıllara göre daha fazla, gerçi markalar aynı kulvarda birbirlerinin kuyruğuna fiyat ile basarlarmı orası da ayrı bir tartışma konusu ama yeni a3 daha çok taze, 8-10 aya kadar şu anki rakamların altına ineceği aşikar...

MQB platformunun tanıtımını yaparken hem üretim kapasitesini artırdığını aynı zamanda maliyetleri aşağı çektiğini söyleyeceksin sonra çok daha pahalı fiyata araç satmaya çalışacaksın, listelerdeki yüksek rakamlar önündeki 4 adet halkanın fiyatı arkadaşlar, teknik açıdan araçtaki malzeme ve mühendislik maliyetinin bu yüksek rakamlarla alakası yok... değişmez kural şudur; talep fiyat konusunda ki belirleyici asıl unsurdur... talebe göre durum belirginleşecektir...
    Son düzenleyen SiyahPelerinli, 13-Aralık-2012 saat 04:00.