Senior Member
    Çok güzel bir kız kendisi, makyaj gereksiz olcak, ama yenilerini satmak için bir bahane lazım Hafif Makyaj yaparlar.

silver
    Guest
    5 serisi 2009 sonunda tanıtıldı, 2013 ortasında gelse hafif makyaj zaten zamanı gibi

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Araç 2010 yılında satışa sunuldu 2 yıl oldu daha normade makyaj 4cü yılında yapılıp kasa 7ci yılda değişirdi

önceki E60 2003te çıktı 2007de makyajlandı 2010da yeni kasa çıktı
    2F2F Mazisi..

Member
    Artik devir degisiyor, luks segment alicilari icin arac almak kolay, yenilik sart, uzun seneler artik ayni kasa arabalari goremeyecegimizi dusunuyorum. Ornegin a5 ve a4 lerde de arka stop led ve kucultulmus dikiz aynasi gibi degisiklikler de, kasa ciktiktan 2 sene sonra gelmisti.

Senior Member 34up7095 Üyenin Avatarı
    Bu sadece saçmalık ve cidden alıcı kitleyi soğutur araçtan, sonuçta bu araç 30-40 bin liralık araç değil. En ufak bir makyajda orta segment bir araç kadar değer kaybı olur. Eğer böyle birşey yaşarsam her ne kadar araçlarını sevsemde markadan aşırı derecede soğurum. Zaten ülkemizdeki yakıt masrafları-kasko masrafları-vergiler yüzünden ara sıra şeytan dürtüyor. En sonunda astra 1.3cdti aldıracaklar malum vergiden en kadar yırtarsak kar!
    2010 320D FIRST MY CAR Hidden Content
    2011 520D M-SPORT Sold Hidden Content
    2013 GTİ Hidden Content SOLD
    2011 320D Hidden Content
    2013 SCIROCCO GTS Hidden Content

Senior Member
    Alıntı 34up7095 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu sadece saçmalık ve cidden alıcı kitleyi soğutur araçtan, sonuçta bu araç 30-40 bin liralık araç değil. En ufak bir makyajda orta segment bir araç kadar değer kaybı olur. Eğer böyle birşey yaşarsam her ne kadar araçlarını sevsemde markadan aşırı derecede soğurum. Zaten ülkemizdeki yakıt masrafları-kasko masrafları-vergiler yüzünden ara sıra şeytan dürtüyor. En sonunda astra 1.3cdti aldıracaklar malum vergiden en kadar yırtarsak kar!
    O kadar değer kaybetmez merak etmeyin, en fazla 5-10 bin lira değer kaybeder.

Motor güncellemesi olursa dediğiniz kadar değer kaybeder anca.
    Bu arada konu astraya gelmişken inanılmaz bir olay anlatıyım, arkadaş 2011 kasımda 42 bin liraya aldığı 1.3cdti ı daha yeni 45000 liraya sattı )))

Senior Member
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    yok öyle bişi asparagas x3te ızgara ledler değişmiyor (sinyal led olacak) tampon altındaki hava giriş kanalları ve 140üstüne çıkınca ses yapan ayna tasarımı değişiyor. ama bmwnin yaptığı terbiyesizlik x3 çıkalı 1 yıl oldu
    işi bilenler hariç bu makyajı anlayan çıkmaz
    Bimmerpost uygulamasında görmüştüm ben de.

Bu arada 5 Serisi 2009 yazında piyasaya çıktı 3 yıl oldu yani.

Senior Member fratello Üyenin Avatarı
    makyajlı kasa çıkınca eldekilerin değer kaybedeceği konusunda endişelenmek doğal ama insanların sürekli en yeni kasaya binme arzusuda üreticileri bu kadar hızlı değişime sürüklüyor diye düşünüyorum. Eğer motorda veya görünüşte ciddi bir değişiklik yoksa ( ki görünüşte çok bir değişiklik yok gibi duruyor ) bence güncel kasaya sahip kişilerin endişelenmesine gerek yok, zaten güncel hali çok başarılı ( 5 serisi için konuşuyorum) Ama güncel kasaya sahip olanlar ''eyvah değer kaybediyor aracımız'' yada ''son çıkan ile hemen değiştirmeliyim'' anlayışında olurlarsa, ben üretici olsam değil 2-3 yılda, her sene makyaj yaparım.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    arabamin makyaj gormesine icim elvermiyor ama gidipte 5 serisi satip makyajli 5 almam o dusuncede olmak aptallik olur niye para verip ayni arabaya biniyimki.

Senior Member ozy Üyenin Avatarı
    Alıntı HUN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bimmerpost uygulamasında görmüştüm ben de.

Bu arada 5 Serisi 2009 yazında piyasaya çıktı 3 yıl oldu yani.
    Yok abi 2009 da auto salonlarda gorduk, 2010subat gibi siparis almaya basladilar kendi aracimdan cok iyi biliyorum cunku Hatta 2010 ocak ayindaki bruxelles auto fuarinda sergilenen f10 araci alma girisiminde bulunan arkadaslarim olmustu,ama satmamislardi 2010 model cok e60 var... Bu facelift olayini bende sordum burdaki servisede, hala muthis derecede satiliyor, 2014de facelift olur, 2016da da kasa degisebilir demislerdi...