cnspnky
    Guest
    Angel'ları yeni dizayna ayak uydurucak. Bütün modeller arası tasarım detayları tutsun diye bu makyaj.

Senior Member
    Bukadar takılmayın altı üstü makyaj bizim gibi ilgili insanlar hariç kimse farketmiyor bile aynı kasa,aynı altyapı sonuçta. Makyaj herzaman "ara model"dir benim gözümde. Janjanı daha az bile olsa aslına sadık kalacaksın.

Evet farklı bir açıdan değerlendirdim konuyu.

Senior Member bes Üyenin Avatarı
    müşteriye saygısızlıktan başka bir şey değil.

makyajsız kasaların değeri düşecek ortalık 5 serisinden geçilmiyor zaten. ne yapacak millet o kadar arabayı?

Senior Member ozel.burak Üyenin Avatarı
    Ayıp yaa böyle bişeymi olur 2 hafta olmadı alalı satış temsilcisi 5 kasa değiştirmesine en az 5 sene makyajada 3 sene var dedi böyle bişeyin olması cidden terbiyesizlik olurki insanların çoğunun bmw tercihi geç kasa değiştirmesinden dolayı bmw'ye 1 adım daha önde bakıyolar..

Senior Member ozy Üyenin Avatarı
    ben f10 da cok bi degisiklik goremedim,hatta aynisi gibi geldi bana belki fotolar eski olmasin, f10 piyasaya cikmadan onceki son halleri vesaire Daha bmw firmasi f10 kaymagini yemedi bile bence,daha yeni yeni belcikada ticari taksilere dusuyor f10lar

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    bence makyaj falan olmayacak. olmamalı

ohooooooooooo daha cok varmıs ya 2014 spring diyor korkulcak bisi yok

haa yok 2013 spring mis led oluyormus farlar

So, since new engines aren’t really possible for the 5-Series range, the changes for the LCI likely include LED headlights, an upgraded interior with optimized soundproofing, improved ride comfort and better options

anlasılan ozamana kadar arabayı satmamız gerek gereksiz yere kafadan 15 k euro kaybetcek

Senior Member
    X3'de makyajlanıyormuş

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Alıntı HUN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    X3'de makyajlanıyormuş
    yok öyle bişi asparagas x3te ızgara ledler değişmiyor (sinyal led olacak) tampon altındaki hava giriş kanalları ve 140üstüne çıkınca ses yapan ayna tasarımı değişiyor. ama bmwnin yaptığı terbiyesizlik x3 çıkalı 1 yıl oldu
    işi bilenler hariç bu makyajı anlayan çıkmaz

2F2F Mazisi..

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    BMW cidden saçmalamış 5 serisiden soğutuyor.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Senior Member Komutan Üyenin Avatarı
    dün youtube da izlediğim birkaç a6-f10 videolarında iç gösterge paneli ve led far konusunda bmw nin çok eski bir teknoloji gibi kaldığını bu değişikliği ne zaman yapar diye düşünürken bu gün bu haberi okudum...

bence çok isabetli olmuş... rakibi bu konuda kendisinden çok ileride çünkü....

bazı arkadaşlar bana şu soruyu sorabilirler dün f10 alsaydın, bugün bu değişimi nasıl karşılardın diye... uzunca bir süre f10 düşünüp bu ve benzeri eksiklerinden dolayı a6 tercihi yapan birisiyim...
    2012 A6 2.0 TDI 177