Member yce61 Üyenin Avatarı
    Evet hocam benim araç ultra sport değildi,normal s-line'dı Benim araç sıkıntılı olduğu için sattım , yoksa bu kasanın meraklısıyım asla satmazdım
    '04 Audi A4 1.8 [COLOR="Red"]T[/COLOR] 190 hp S-Line (Satıldı)

'12 Audi Q3 2.0 TDI Quattro 177 hp Hidden Content

'10 BMW 320d 177 hp

Senior Member Gurkan Üyenin Avatarı
    Yeni gördüm bu güzelliği Muhteşem olmuş, çok beğendim
    I married Miss Right. I just didn't know her first name was Always.

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Alıntı meinea4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hayırlı olsun güzel olmuş.bende bu modelden almayı düşünüyorum 1.9tdi olanı.1 sene içinde.sedan versiyonlarında dikkatimi çektide adaptif bixenon ve sunroof yok haralde.avant versiyonlarına bakıyorum sunroof ve adaptif bixenon farlar var neden böyle acaba.
    Xenon ya da sunroof olup olmamasının sedan veya avant olması ile bir ilgisinin olmadığını söylemek isterim. Aracımda orjinal xenon far yıkama ve otomatik far yükseklik ayarı var, s-line paket ancak sunroof yok. Bu özellikler tamamen ilk alımda ne kadar opsiyon kullanılıp kullanılmadığı ile alakalı.
    Alıntı yce61 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Evet hocam benim araç ultra sport değildi,normal s-line'dı Benim araç sıkıntılı olduğu için sattım , yoksa bu kasanın meraklısıyım asla satmazdım
    Evet Allah'tan büyük bir sıkıntı çıkmazsa ben de çok sevdim bu kasayı üzün süre beraber olacağız gibi duruyor. Yalnız şu memur maaşlarına zam yapmazlar ise benim regeneration çalışmaları biraz yavaş ilerleyeceğe benziyor.
    Alıntı Gurkan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yeni gördüm bu güzelliği Muhteşem olmuş, çok beğendim
    Çok teşekkür ederim. Walla ne yalan söyleyeyim akşam eve geldiğimde etrafını şöyle bir dönmeden ve geriden son bir defa daha bakmadan kapıdan içeri girmiyorum.

Senior Member
    ilk önce cevabın için teşekkür ederim.ben şundan yola çıkarak söyledim sahibinden'de avant'larda sunroof ve xenon vardı ve sedanlara baktığımda ise nadir olabilecek derecede xenon ve sunroof yoktu o yüzden sordum merakımdan.teşekkür ederim bu arada.birde bi sorum olacak 1.9tdi nasıldır b6 kasaların kronik sorunu var mı.sen bilirsin bundan önceki aracın b6'dıydı yine teşekkür ederim şimdiden.

1.9TDI motorların bilinen bir sıkıntısı yok. Ancak Türkiye'deki yakıt kalitesi nedeniyle her dizel araçda olabilecek enjektör problemi yaşına ve kilometresine göre olabilir tabiki. 131 hp olarak biliyorum bu kasaya gayet yeterli bir motor. senelik 25.000 km yapmıyorsanız dizelin pek mantığı yok. olası yüksek bakım maliyetleri nedeniyle dizel araçlarda avantajlı durumdan dezavantajlı duruma düşebilirsiniz. Tabiki buna ilk alımdaki benzinli araca göre verilen farkı da eklersek zararınız daha fazla olur. B6 kasadan bahsediyoruz min 7 yaşında olacak. Dizellerde az kilometre yapmış olanını bulmak da mesele. Ben olsam dizel almazdım içerideki ses bile sürüş zevkini bozuyor. 1.8T motorun keyfine bakın derim. LPG ile aracım Ankara trafiğinde ş.içi 30krş , ş.arası 25 krş yakıyor. Üstelik quattro ve üzerinde 235/45/17 lastikler var. 6 aylık vergim ise 312 TL. Ancak 1.9TDI bir üst sınıf olduğundan 450 küsür falan vergisi var die biliyorum.

Senior Member
    Alıntı a4udi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1.9TDI motorların bilinen bir sıkıntısı yok. Ancak Türkiye'deki yakıt kalitesi nedeniyle her dizel araçda olabilecek enjektör problemi yaşına ve kilometresine göre olabilir tabiki. 131 hp olarak biliyorum bu kasaya gayet yeterli bir motor. senelik 25.000 km yapmıyorsanız dizelin pek mantığı yok. olası yüksek bakım maliyetleri nedeniyle dizel araçlarda avantajlı durumdan dezavantajlı duruma düşebilirsiniz. Tabiki buna ilk alımdaki benzinli araca göre verilen farkı da eklersek zararınız daha fazla olur. B6 kasadan bahsediyoruz min 7 yaşında olacak. Dizellerde az kilometre yapmış olanını bulmak da mesele. Ben olsam dizel almazdım içerideki ses bile sürüş zevkini bozuyor. 1.8T motorun keyfine bakın derim. LPG ile aracım Ankara trafiğinde ş.içi 30krş , ş.arası 25 krş yakıyor. Üstelik quattro ve üzerinde 235/45/17 lastikler var. 6 aylık vergim ise 312 TL. Ancak 1.9TDI bir üst sınıf olduğundan 450 küsür falan vergisi var die biliyorum.
    teşekkür ederim cevabın için.bunu düşüneceğim açıkcası.biraz da tabi kararsızlık da var.saolasın iyi geceler.

2.0 motorlarda çift egzoz olsa hiç düşünmeden taktıracağım tamponlardan biri kazasız belasız sürüşler dilerim

Member metinmb407 Üyenin Avatarı
    Hani nerde ön tampon lipi

Alıntı metinmb407 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hani nerde ön tampon lipi
    Çok yakında.....
    Hatta geldi ve boyandı bile, sadece zaman ayırıp montaj yapmak gerek.

Member metinmb407 Üyenin Avatarı
    Hadi bakalım gazan mübarek olsun