Senior Member
    Merhabalar,

Yeni makyajlı kasa Mercedes GLK 220 CDI alma düşüncemiz var..

Bu araç hakkında bilgisi olan, makyajsız kasası kullanmış olan veya bir şekilde bilgi sahibi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum..

Araç şehir içi kullanılacak.. Kullanan kişide boyu uzun olacak sıkıntı yaşatır mı.. Şehiriçi yakıtı nasıl olur ve konfor sürüş açısından başarılımıdır ?

Cevap veren herkese teşekkürler

Senior Member
    Aldığınız fiyat nedir? 220 cdi vergiden kaybediyor gereksiz pahalı bir liste fiyatı var şahsi fikrim.

Senior Member
    165000 lira premium paketi.. orta dolulukta sunroof xenon ıls ısık paketi iç spor paketi dış spor paketi tavan rayları 19 jantları falan metalik füme rengi bir araç

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Metalif füme katalog rengi güzel seçim gecen hafta kuzenım 73 bin Euro ya sipariş verdi.
    Makyajsız kasayı kullandım gercekten atak bir arac cok seri ve kışın karlı yollardaki cekişi beni şaşırttı bilginiz olsun.
    Son düzenleyen Ertunc, 23-Eylül-2012 saat 22:52.

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    X3 daha mantıklı değil mi?

Q5 2.0 TDI Q Multıtronic 68bin Euro ya kadar bırakıyorlar daha mantıklı secım

Senior Member
    audi almak istemiyoruz ve kullanacak kişi 50 yaşında.. mercedesin iç dızaynı ve makyajlı serisinin ön ve arka kısmı gözümüze güzel geldi.. x3 cok sade..

tek konu motoru iyimidir tatminkarmıdır ? birde bu araç gerçekten mercedesin özleştiği konfor sessiz sürüş açısından da idealmidir ?

GLK kullanıcı profılı cok genıs bılgınız olsun.65 yasında dayım kullanıyor 29 yasında kuzenımde kullanacak.Anlayacagınız her yas profılını tatmınkar ediyor Konforuna diyecek lafımız yok, yeni iç dizayn eski mercedes klasiğini getirmiş hele ki ahşap kaplama tam orta yaş grubuna hitap eder gibi titanium iç dizayn ile sportif duruyor

Senior Member
    Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    GLK kullanıcı profılı cok genıs bılgınız olsun.65 yasında dayım kullanıyor 29 yasında kuzenımde kullanacak.Anlayacagınız her yas profılını tatmınkar ediyor Konforuna diyecek lafımız yok, yeni iç dizayn eski mercedes klasiğini getirmiş hele ki ahşap kaplama tam orta yaş grubuna hitap eder gibi titanium iç dizayn ile sportif duruyor
    teşekkürler bilgi için.. en kısa sürede test sürüşü yapıcam

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    X3 alın hiç bakmayın bile, ben hiçbir açıdan beğenmedim makyajlı hali üstü kaval altı şişhane olmuş yeni g serisine benzetmek için ön farlar aşırı yuvarlak olmuş kasa köşeli.. zevk meselesi tabi ama Q5in makyajlı halinede bakabilirsiniz
    2F2F Mazisi..