Senior Member
    Bu kapının değişmesi lazım ama daha sonra sıkıntı olmaması için mutlaka yetkili serviste yaptırın, kayıtlara geçsin.

Düzeltirirm diyen ustalar da çıkar ama, içeriden işlem yapılamayacağı için, bol kaynak ve bol macun işin içine girer. Bu kapılar aluminyum ve lazer kaynaklı, tamiri çok sağlıklı değil.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Kıdemli Üye Tester Üyenin Avatarı
    Çok geçmiş olsun, valelerin nasıl araba kullandıklarını çok iyi biliyorum. Kendi malları olmadığı için hiç bir şey umurlarında olmuyor, daha neler neler...
    Benim fikrim de kapının değişmesi yönünde, yetkili serviste yapılırsa sorun çıkacağını sanmıyorum.

Senior Member BLACK TURBO Üyenin Avatarı
    Benimde bunların yüzüne bu yaz annemin ınfinıty fx45 aracının sol arka farını kırmışlardı. Sahibiyle görüşmüştük benim yapabilcek birşeyim yok tüm suç valenin dedi. Elimden gelen tek şey elemanı işten çıkarırım dedi ben bişey yapamam dedi. Bizde kaskodan değiştirdik
    AUD 32

Direksiyonda eşek varsa, Kaputun altında kaç Beygir olduğu önemsiz Hidden Content

Senior Member
    öncelikle geçmiş olsun.bu işi sanayide orda burda değilde yetkili serviste değişsin bence kapı.çünkü yeni arabalara punto felan tutmuyor o da aliminyum olduğu için.

Senior Member hsyntml Üyenin Avatarı
    çercevesiz oldugu için kalın ve agır bi kapı,şu an duzgun eskisi gibi kapanıyosa tamirat da olabilir Ama kafam rahat olsun diyosanız değiştirin bence. Diklemesine vurdugu için sağlam kapı gibi kapanmayabilir boyle seylere cok takılıyorum arabalarda.
    Güncel : 2011 f10 520d M
    Güncel : 2013 E180 AMG
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Sold : 2011 e 250 cgi Coupe AMG Hidden Content
    Sold : 2008 BMW E60 520D ind.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    oncelıkle cok gecmıs olsun.Bu tür mekanlarda vasıfsız vale calıstırmalarına cok alıstık desek yeridir.Bence yetkılı servıste kapı degısımını saglayın derim hem kayıtlara gecmıs olur hemde orjınal olmus olur.Tekrar gecmıs olsun cana gelecegıne mala gelsın.

Senior Member srdr Üyenin Avatarı
    servisler ne yazık ki bu kadar ufak bir hasarda bile değişime gidebilir. Özel servis ve iyi bir boya ustası bu kapıyı düzeltebilir gibi duruyor. ama kaskonuz varsa ve kaskonuz bozulmayacaksa( karşı taraf suçluysa) kaskodan yaptırtın derim ben.
    2012 A3 1.6 TDI 34JJ8238
    2011 VW Caddy 1.6 TDI DSG