Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 17 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... SonSon
    Member Onur1907 Üyenin Avatarı
    Yapılırsa güzel şeyler olur forum için aklıma şimdilik bu kadar geliyor;

1- Konu açtık konumuza msj atıldığında bize ileti gibi birşey çıksın forum sayfasına girdiğimizde

2- Bir konuya msj atıldığında cevabımız alıntı olarak cevaplandığında yine ileti olarak bize bildirilebilir.

3-Şimdi yazarken farkettim sol üstte TurboFSI.net yazan yere üstüne basıldığında tekrar kısayoldan forum'a dönülebilir.

4-Bazı konular ana başlık altında toplanıyor bunlar toplanmayıp ayrı ayrı konular olursa daha iyi olur çünkü insanlar 50 sayfalık bir topic gördüğünde ne bakası gelir ne okuyası , belki konu kirliliği olucak biraz ama üye sayısı artacağı ve konuların daha canlı olucağı umuyorum.

Senior Member
    1-2-3 'e katılıyorum

4 için de mesajlara güncelliğe göre bakabilir insanlar problem olacağını zannetmiyorum , bir konu için ayrı başlık açılması da gereksiz oluyor.

Senior Member bes Üyenin Avatarı
    1 ve 2 kesinlikle olmalı diyorum.

3. ye gelirsek; tamam şimdi hiçbirimizin sanmıyorum turbofsi.net'i forum dışında kullandığını ama altyapımız diğer forum siteleri gibi basit değil (beni zaten cezbeden noktası burası hani direk siteye giriyosun milyon tane başlık konu falan karşına çıkmıyor) ana sayfası var, haberler kısmı var. Zannediyorum dediğiniz şey kısayoldan başlıkların olduğu kısma dönmek. Onun için sağ üstteki Ana sayfa , forum , reklam tuşlarından "forum" da aynı işlevi görüyor.

4. öneriniz de mantıklı aslında fakat takibinin iyi yapılması lazım aynı içerikli başlık açılmaması için

Member Onur1907 Üyenin Avatarı
    Alıntı HUN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1-2-3 'e katılıyorum

4 için de mesajlara güncelliğe göre bakabilir insanlar problem olacağını zannetmiyorum , bir konu için ayrı başlık açılması da gereksiz oluyor.
    Tabi ki problem olmaz benim söylemek istediğim , sürekli konu açılır insanlar hem sıkılmaz hem güncellik olunca insanlar konu altına mesaj atar diye düşündüm. Belki deneme süreci yapabiliriz 1 hafta denenir sonra tekrar eskiye dönülebilir sorun olmaz

Alıntı bes Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1 ve 2 kesinlikle olmalı diyorum.

3. ye gelirsek; tamam şimdi hiçbirimizin sanmıyorum turbofsi.net'i forum dışında kullandığını ama altyapımız diğer forum siteleri gibi basit değil (beni zaten cezbeden noktası burası hani direk siteye giriyosun milyon tane başlık konu falan karşına çıkmıyor) ana sayfası var, haberler kısmı var. Zannediyorum dediğiniz şey kısayoldan başlıkların olduğu kısma dönmek. Onun için sağ üstteki Ana sayfa , forum , reklam tuşlarından "forum" da aynı işlevi görüyor.

4. öneriniz de mantıklı aslında fakat takibinin iyi yapılması lazım aynı içerikli başlık açılmaması için
    3. İçin msj yazarken farkettim sadece belirtmek istedim yoksa olmasada olur

4. Forumdan modaretörler seçilebilir , sürekli buluşma olduğu için sorun da olmaz günevirlik açısından , eskilerden sürekli güncel giren üyelerden modaretör yapılabilir.

Junior Member
    Evet evet kesinlikle 1 - 2 olmalı.

Senior Member tifozi Üyenin Avatarı
    Özellikle 2 kesinlikle olmalı. Forumun en büyük eksiği bu gözlemlediğim kadarıyla.

Senior Member la qualita Üyenin Avatarı
    1 ve 2 No'lu öneriye bende katılıyorum..
    2012_Audi A3 Sportback / Tekirdağ_Çorlu

imperial
    Guest
    Bi tapatalk yapilmadi ya ben daha ne diyim

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Alıntı imperial Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bi tapatalk yapilmadi ya ben daha ne diyim
    Kesinlikle artık tapatalk her forumun olmazsa olmazlarından bence. Hele ki sadece bir adet ufacık plug-in ile halledilebiliyorken.

Ayrıca 1. ve 2. önerilere katılıyorum.

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    1-2-3 bencede güzel olur

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 17 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... SonSon