Senior Member jackass Üyenin Avatarı
    arkadaşlar rs5 panjur geldı ama şöyle bı sorun var benim arac da ön de park sensorlerı var bunlardan ıkı tanesı aracın ustundekı panjur da rs5 panjur da ıse sensor yerlerı yok o ıkı sensoru ıptal de edemıyoruz arac hata verıcek dıye ıcerde bı yere sıkıstırsak sureklı otucek servıs sıstemden sensorlerı kapatrz dıyor ama bu sefer arka sensorlerı de kullanamayacagım ıcın ben ıstemıyorum sızce nası bı cozum bulunabılır?
    Eklenen Resimler

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    Ürün orjinal değil mi? Eğer orjinalse olması lazım değil mi park sensörü yerleri?

orjinal ürün rs5 panjurda yok park sensörleri

imperial
    Guest
    Yanlis siparis vermissiniz
    With pdc olanindan almaniz gerekiyor bu durumda ve aldiginiz yere belirtmeniz gerekiyor panjurun degismesi gerek

Senior Member Salih Üyenin Avatarı
    Deliklerden birisine sıkıştırsanız olur gibime geliyo tabi denenmeden bilinmez.Bana kalırsa 2 tane park sensörü iptal edilip devre seri baglanırsa sadece 2 sensörle sistem çalışır diye düşünüyorum.
    41PS116*34NJ5684*41PM016

Alıntı imperial Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yanlis siparis vermissiniz
    With pdc olanindan almaniz gerekiyor bu durumda ve aldiginiz yere belirtmeniz gerekiyor panjurun degismesi gerek
    servise soyledım ben onlar getırttı bu panjurun sensorlu olanları varmı emınmısınız

Member AUDİA5 Üyenin Avatarı
    panjurun sensorlusu var servıse soylersenız panjurunıcınde kalan park sensoru yuvalarını getırebılırler belkı

Alıntı AUDİA5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    panjurun sensorlusu var servıse soylersenız panjurunıcınde kalan park sensoru yuvalarını getırebılırler belkı
    aynen şimdi bı kac resımden baktım panjurun altında koselerde var

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Eğer servisten getirttiyseniz direk götürün bırakın yenisi gelince haber versinler size. Park sensörünü falan iptal ettirmeyin ilerde bi sıkıntı çıkar garanti dışı bırakır bu doğuş tüm elektirik aksamı onun yüzünden.

imperial
    Guest
    Servisten getirttiyseniz hic dusunmeyin goturun park mesafelsini getirtmek zorunda onlarin hatasi