Senior Member Salih Üyenin Avatarı
    Erele bir kez işim düştü.Egzoz basınç sensörü bozulmuştu.Randevu alıp gittim.Garantiden değiştirdiler.1.5 saate teslim aldım aracı.
    41PS116*34NJ5684*41PM016

Member
    Alıntı Ayerten Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    böyle bir yarışma mı var? , bana pek mantıklı gelmedi açıkcası
    Evet var.Almanyadaki yapılan seminerlerde bu tarz yarışmalar yapılıyor,araçlara acayip arızalar verdirilip en hızlı şekilde arızayı tespit edip giderenlere çeşitli ödüller veriliyor.İşte bu yarışmalarda dünya çapında dereceleri olan ustalar kesinlikle tavsiyemdir.En azından çaylarını içmeye ve tanışma amaçlı gidebilirsiniz.Ustalık ve insanlıkları hakkında kendiniz karar verirsiniz.

Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Dun bi kac kusur daha fark ettim aracin on kaput boya gormedi ama kaputun sol ust kosesine boya dokmusler resimde pek belli olmuyor ama cikinti var bide sol arka camurluk boya gordu ordada boyayi akitmislar resimdeki damla 5 6 santim uzunlugunda bide audi servisi olucak su iscilige bakin sanki tofas boyuyorlar
    Eklenen Resimler

imperial
    Guest
    Alıntı can84 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Dun bi kac kusur daha fark ettim aracin on kaput boya gormedi ama kaputun sol ust kosesine boya dokmusler resimde pek belli olmuyor ama cikinti var bide sol arka camurluk boya gordu ordada boyayi akitmislar resimdeki damla 5 6 santim uzunlugunda bide audi servisi olucak su iscilige bakin sanki tofas boyuyorlar
    Yazik gunahtir bu kadar mi itinasiz yapilir bi is gecmis olsun Can bu adamlari surundurmek lazim aslinda

Ya ayip yani 4 hafta araba kaliyor orda bana nasi araba veriyorlar boya ile alakasiz olan bolume boya dokmus, resimde tam cikmamis gercekte kabarti seklinde 4 santimlik firca izi var

Member
    Alıntı Ayerten Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    böyle bir yarışma mı var? , bana pek mantıklı gelmedi açıkcası
    Mantıklı bi yarışma Türkiye'de de motor toplama konusunda yarışlar vardı eskiden şimdi var mı bilmiyorum ama Türkiye'nin en hızlı motor toplayan ustalarını tanıyorum.

Senior Member
    Alıntı can84 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaslar nerdeyse 4 hafta once aracimi servise biraktim on tampon yan maspiyel ve arka tampondaki cizikleri boyatmak ve 15bin bakimini yaptirmak icin Erel servisine birakti. Nerdeyse 4 hafta gecti ve dun aracimi sonunda aldim. Aracimi almaya gittigimde beni 1.5 saat orda beklettiler sonra arac geldi fakat aracin arka plaka isiginin bitanesi patlamis dedim olabilir nede olsa internetten almistim ereldekilerde direk bana bisey sormadan isigi degistirmeye basladilar neyse islem bitti geldim baktim isigin bitanesi sari yaniyor dedim kardesim neden sari yanacagini bana soylemediniz ben yapmayin derdim 20 dk burda bi ampulu degistirmenizi bekliyorum dedim haydeeee modulu sokup eski modulu taktilar neyse onu halletik oyle.

Ogunde bekleme sikintisinda faturaya bakmadan odememi yaptim ciktim aceleyle fakat bugun faturayi kontrol edince on sis farimin degismis fakat ben ogun araci biraktigimda sis farim yaniyordu adim gibide eminim sis farini degistirmisler bide gidip sari sis fari takmislar bunu banada soylemiyorlar yani bitanesi beyaz diyeri sari yaniyor ustunede benim sanayide 20 tlye yaptirdigim seyden bana 125 tl odeme almislar benim dusuncem kesin on tamponu cikartirken fara bisey yaptilar ve odemeyi benden almislar.

Aracimin sag on lastiginden 90-110 arasi ugultu geliyordu ve egzostan titreme sesi geliyordu orda ustaya bunlari anlattim ve ikiside yapilamamis 4 hafta ne yaptilar bu herifler cok merak ediyorum yarin gidicem agzima geleni soylicem gercekten ayip yani 1 aydir bekliyoruz 3 yer boyamislarki on tamponda boya kusurlu boyanmis nasil bi servis hizmetidir anlamadim gitti sanki fiat servisi koskoca audi serviside bunu yapiyorsa artik bitmisiz demektir.
    Neredeyse birebir aynı senaryoyu yaşamışız. Benimde aracım hasarlıydı teslim tarihi 3 ağustos dediler ben 13ünde kavga dövüş alabildim 10 ağustos cuma günü saat 10da aradım rot-balansta araç dediler saat 16da artık bitmiştir diye geri döndüm hala rot ayarı yapılıyor dediklerinde servise gittim hiç üşenmeden ağzıma geleni söyledim arabanın km sinin resmini çektim hatta usta başıyla kavga ettim ne kadar beceriksizsiniz ki maslakta benim 1 saatten kısa sürede yaptırdığım işlemi siz 6 saatte yapamadınız diye. Doğuş a şikayet ettim ama pek umurlarında değil tabiki ama şikayetvar a yazıcam... Bencede yani 20 25 km fazla yol gidip maslak doğuşa verin arkadaşlar ama erel e teslim etmeyin sonra sakinleştirici hap gerekiyor

Alıntı JuanCarlos Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Neredeyse birebir aynı senaryoyu yaşamışız. Benimde aracım hasarlıydı teslim tarihi 3 ağustos dediler ben 13ünde kavga dövüş alabildim 10 ağustos cuma günü saat 10da aradım rot-balansta araç dediler saat 16da artık bitmiştir diye geri döndüm hala rot ayarı yapılıyor dediklerinde servise gittim hiç üşenmeden ağzıma geleni söyledim arabanın km sinin resmini çektim hatta usta başıyla kavga ettim ne kadar beceriksizsiniz ki maslakta benim 1 saatten kısa sürede yaptırdığım işlemi siz 6 saatte yapamadınız diye. Doğuş a şikayet ettim ama pek umurlarında değil tabiki ama şikayetvar a yazıcam... Bencede yani 20 25 km fazla yol gidip maslak doğuşa verin arkadaşlar ama erel e teslim etmeyin sonra sakinleştirici hap gerekiyor
    Tobe bidaha erele asla birakmam araci ama 1 kere daha gidicem cunku boyanan tamponda boya sokuldu ve resimlerini paylastigim boya hatalarini gostericem arka tampondaki olay nasil oldu bilmiyorum ama 5 cm2 alandaki boya bildiginiz sokulmus birakmaz olaydim ya 2 aydir ugrasiyor anasini satiyim.

Member Aphachee Üyenin Avatarı
    EREL'de Müsteri hizmetleri işçilik 0 arkadaşlar şımarmışlar sanırım.

Senior Member
    Şımarmaktan öte valla ben şikayetvar a da yazdım doğuş oto müşteri temsilcisine de şikayet ettim şikayet numaram var ama ne yapılıyor hiçbir şey genel olarak bir şımarmışlık var