Senior Member GILLI Üyenin Avatarı
    Bence git orda bi deneme yap aparatı var mı sdlerin bilmiyorum ama sd dediyse servis oyledir heralde
    Hidden Content

2.0 TFSI Quattro
    [SIZE=4][COLOR=red]34 JY 655 [/COLOR][/SIZE]

Senior Member abbcn Üyenin Avatarı
    evet en rahatı öyle olucak... Zaten okula gitcem uğrarım 5 dkka.. Ya bana vericeklerdi serviste istermisiniz dediler... Bi kere azım yandı onlardan dünyanın parasını kitliyolar herşeyde yok alırım ben dışardan dedim...

Banned
    o zaman servise sor nası bi aparat lazım takmak için de yardımcı olurlar herhalde bu konuda

Senior Member alicanyildiz Üyenin Avatarı
    kart okuyucuyu cıhazımın ustune baktım sımdı.Bu buyukluge yakın MD ve SM kartlar var bi onu dene istersen.

Çok saolsun arkadaşlar... Bugün gidip sorucam servise kesin bilgiyi alıcam onlardan...

Senior Member
    Neden saga sola sormak yerine aracin muzik sisteminin kullanma kilavuzuna bakmiyorsunuz? En dogrusunu araci yapan bilir.

Senior Member
    Mercedes Almanya C serisinin aksesuar listesine goz attim simdi. Sisteminizin adi COMAND APS . Ihtiyaciniz olan sey PCMCIA adaptoru. O adaptore hafiza kartini takacaksiniz.
    Almanca aciklamasi da su :
    [FONT=CorporateS-Demi][SIZE=1][FONT=CorporateS-Demi][SIZE=1]
    COMAND APS [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CorporateS-Regular][SIZE=1][FONT=CorporateS-Regular][SIZE=1]1) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CorporateS-Regular][SIZE=1][FONT=CorporateS-Regular][SIZE=1]Multimedia-System
    Mehrausstattung gegenüber Audio 50 APS:
    -- Klappbares 7"-Farbdisplay, schnelle
    Festplatten-Navigation für die digitalisierten
    Gebiete Europas, hochauflösende Kartendarstellung,
    4 GB Speicher für MP3-Dateien
    (Music Register), PCMCIA-Adapter-
    Steckplatz für Speicherkarten, DVD Video,
    Sprachbediensystem LINGUATRONIC
    für Audio, Telefon und Navigation

[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Senior Member
    ya ben ablama bugun fotograf makınası aldım hedıye olarak sd kart werdıler ama yuvası acayıp genıs makınanın kacıs yok adaptor alacaz bıde ona,sende de durum aynı galıba
    kadıkoyde bulursun kardesım,teknosada ole bısey yok dımı?yarın oraya da sorucam bosuna gıtmıyeyım
    (ek)sh

superman5 : saolasın yardımın için... Kataloğa bakıcaktım ama garaja inmek zor geldi ne yalan söyliyim ...

eksh : Teknosada yok kardeşim boşuna gitme ufak sd kartları var orda... Bugün bi arkımada sordum, yalçınlarda var onlardan bende aldım fotoğraf makinem için dedi... Bide oraya bakıcam, bana lazım onlan kartlardan var mı diye..

Senior Member
    abı yalcınlar cok cok kazıkcı ya artık yapacak bıse yok solıyım bosuna gıtmesın ozaman,ama orda dedıgın gıbı kesın wardır
    (ek)sh