Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Alp bey haftaya cuma ogleden sonra(03.08.12) 3 araba yola cikiyoruz bir aksilik olmassa cumartesi gecesi ankara da olmayi planliyorum ama pazar gunu ankaradan memlekete(yozgat) gecmeyi planliyorum tarih uygun olsaydi katilmayi cok isterdim ama agustos ayi icinde baskaca organizasyonlariniz olursa duyurursaniz sevinirim iznimin cogunlugu ankarada gececek simdiden hayirli iftarlar diliyorum.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

ALP
    Guest
    İsmail Bey, biz de aramızda olmanızı isterdik. Çok da mutlu olurduk ama kısmet...
    Madem ki ağustosta Ankara'da olacaksınız, muhakkak bir gün sizi ağırlamak isterim. Buluşma olmasa da müsait olan arkadaşları da ararız, birlikte oluruz yine. Özelden de telefonumu yazarım size, haberleşelim.

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Bende cok memnun olurum ankaradaki arkadaslarla tanismaktan burdaki telefonumu turkiyede kullanamayacagim icin ya yeni bir TR hatti alirim yada babamin telefona el koyarim 1 ayligina haberlesiriz insallah
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

ALP
    Guest
    Tabi tabi, mutlaka bekliyorum aramanızı

Member skyer Üyenin Avatarı
    O hafta sonu izmir de olacağım, çok üzüldüm valla, inşallah bir dahaki sefere.

ALP
    Guest
    Ooo benim memlekettesiniz ha İnşallah daha çok seferlerimiz olacak, hep birlikte oluruz...

Senior Member fnrlysf Üyenin Avatarı
    Koskoca Ankara'da bulusmaya gelicek bu kadar mı kisi var?
    [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] 06 RLR 44[/FONT][/SIZE]

Alp ben bu pazar zannediyordum. 5'inde ben zaten yurtdışında olucam. Bu arada Audi Almanya'dan varmı bir isteğin) Uygun olursam almaya çalışırım.

ALP
    Guest
    Abi valla keşke gelebilseydin... Müsait olsaydın kesin gelirdin biliyorum. İnşallah git gel de, birlikte de yine yaparız birşeyler
    Sağ salim git gel yeter, canının sağlığından başka birşey istemem sağolasın

Alıntı fnrlysf Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Koskoca Ankara'da bulusmaya gelicek bu kadar mı kisi var?
    Yusufum, arkadaşların önemli durumları olmasa zaten; bu güzel ramazan ayında mutlaka bir araya gelmek isterlerdi eminim...

Senior Member fnrlysf Üyenin Avatarı
    Alıntı ALP Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yusufum, arkadaşların önemli durumları olmasa zaten; bu güzel ramazan ayında mutlaka bir araya gelmek isterlerdi eminim...
    Doğru abi
    [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] 06 RLR 44[/FONT][/SIZE]