Senior Member
    Yok yaptirmadim. Ugrasmak istemedim ebaydi falan. Boyle dursun alisti gozum sanki yavastan

Member
    Alıntı msivritas Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yok yaptirmadim. Ugrasmak istemedim ebaydi falan. Boyle dursun alisti gozum sanki yavastan
    Oo rüzgar çıktın sen arkadaş ben yaptırınca sana haber vereyim o vakit..

Senior Member
    Ruzgar cikmadim da alicagim arkadasin isi coktu heralde bi mesajimiza bile cevap vermedi. Anlicagin baskasi yuzunden mecbur kaldim

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Alıntı msivritas Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ruzgar cikmadim da alicagim arkadasin isi coktu heralde bi mesajimiza bile cevap vermedi. Anlicagin baskasi yuzunden mecbur kaldim
    Sen bi kere arkadaş dediğin adama dikkat et ? Senden en az 8 yaş büyüğüm, evet aynen dediğin gibi işim gücüm var ne lise çağındayım ne üniversite, yıllardır bu işlerle ilgiliyim senin gibi benden yaşça ufak çok kardeşime de yardım ettim. Ama senin konuşmaların ukala , zamansız ve gereksiz olduğu için sana yardım etmedim. Hala kalkmış burda imalı imalı arkadaşın işi çok diyosun, araba verene kadar terbiye versin size aileleleriniz. Utanmadan bide bi mesajıma cevap vermedi diyor densiz, belki 50 kere mesaj attı döndüm, gecenin 12sinde sabahın köründe..

Bu arada soran arkadaşlar segment oto maslak yapıyor bu işi , yarım saat falan sürüyor en fazla zor bir şey değil.
    Son düzenleyen HaKoTT, 23-Ağustos-2012 saat 09:27.
    TT

Senior Member
    Abimsiniz,tamam. Ama benim saygimi da terbiyemi de sizin sorgulamaya hakkiniz yok. Benim terbiyemi burda bulustugumuz arkadaslar bilir,ne ima vardi ne de baska bisey. Ailelerimizi neden karistiriyosaniz anlamadim ben,moda olmus heralde. Yasiniz buyuk olabilir ama bu aileme laf soyleyebiliceginizi gerektirmez. Abi dedik size,ne ukalaligimi goruyseniz. Ben asla buyuklerime saygisizlik yapmam. Hala abimsin,ama sadece kizarken de laflariniza dikkat etmelisiniz. Tekrar soyluyorum ben hic bi zaman buyugume saygisizlik yapmam. Size de yapmadim. Egerki yanlis anladiysaniz biseyimi bunu bana soyleyip boyle yaptin ama yanlis yaptin demeliydiniz. Aileme laf soyleyerek,densiz diyerek abilik olmaz. Abiligi size ogreticek ne yastayim ne de tecrubedeyim. Ama boyle de abilik yapilmaz. Laflariniza ikkat etmelisiniz,karsinizda yasca kucuk biri var iye kafaniza gore konusamazsiniz oyle
    Son düzenleyen muhammets, 24-Ağustos-2012 saat 12:47.

ALP
    Guest
    Arkadaşlar tartışma uzamasın lütfen.

Keyifli ve aktif forumlar dilerim...

Member
    Topuzu Ender elektronikte değiştirdim. Malzeme benden, işçilik 80 TL. İşlem basit, orjinal topuzun altından çıkan plastik malzemeyi pensle tutup buruyor ve çakmakla ısıtıp yeni yönde sabitliyor.

Ancak geri dönüş olmuyormuş, ikinci bir burup ısıtma tamamen deforme olmasına neden oluyormuş..

Açıkçası memnun kaldım.

Junior Member
    Alıntı resassis Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Topuzu Ender elektronikte değiştirdim. Malzeme benden, işçilik 80 TL. İşlem basit, orjinal topuzun altından çıkan plastik malzemeyi pensle tutup buruyor ve çakmakla ısıtıp yeni yönde sabitliyor.

Ancak geri dönüş olmuyormuş, ikinci bir burup ısıtma tamamen deforme olmasına neden oluyormuş..

Açıkçası memnun kaldım.
    hayırlısı olsun güle güle kullanın.. Ender Elektroniğin işçiliği zaten on numaradır.. mümkünse nasıl olduğunu görebilmemiz için resim paylaşabilir misiniz?

Member
    Alıntı emrt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hayırlısı olsun güle güle kullanın.. Ender Elektroniğin işçiliği zaten on numaradır.. mümkünse nasıl olduğunu görebilmemiz için resim paylaşabilir misiniz?
    Resmini albüme yükledim.. Eskisi de var ki farkın ne kadar bariz olduğu ortada

Junior Member
    Alıntı resassis Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Resmini albüme yükledim.. Eskisi de var ki farkın ne kadar bariz olduğu ortada
    valla çok çok tatlı durmuş, eskisine göre baya fark etmiş.. güle güle kullanın.. bu topuzların TTS için değil de üzerinde sadece TT yazan halini bulamaz mıyız acaba?