4 senedir CLKyı bırakmadığımız yer kalmadı ankarada hiçbişey olmadı, tente bıçakla kesilir doğru ama istedikten sonra normal tavanda bıcakla delinir...

yani bişey olcak olduktan sonra tenteyede olur başka bi yerede olur farkı yok...

Junior Member
    Alıntı omerfaruk_ua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Profane hoşgeldiniz.
    Sizden ricam öncelikle kendinizi burada tanıtmanız:
    http://www.turbofsi.net/forum/sohbet...tanitiyor.html
    Merak ettiğiniz bir şey olduğunda konu açmadan önce lütfen buradan arama yapınız :
    http://www.turbofsi.net/forum/search.php

Not: Kusura bakmayın Kendinizi tanıtmanızı istememizin sebebi gelip soru sorup giden insanların bizi kullanmasına engel olmaktır.

Sorunuzun cevabına gelince: Bıçak darbesiyle lastikleride patlatabilirler ve bu daha masraflı olur biliyorsunuz sigorta karşılamıyor. Yani mal düşmanı istedikten sonra her türlü zarar verir arabanıza sırf bu yüzden karar değiştirmeyin derim. Yine de siz daha dikkatli olursunuz ve arabayı elinizden geldiği kadar gözünüzün önüne bırakırsınız o zaman bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
    Estağfurullah kullanmak ne demek. Ben bu forumda başka bi isim altında zaten üyeydim bi aksilik oldu unuttum, yani uzun süredir forumu takip ediyorum. Hatta bu üyelikle bile ne kadar zamandır sürekli girip yazılanları okuyorum fakat şuan öğrenme,tecrübe edinme aşamasında olduğum için henüz yazı yazmış değilim.

Cevabınız için teşekkür ederim. Daha önce G-Serisi Cabriolet jipimiz de vardı tek tecrübem,hatırlayabildiğim bundan ibaret. Ama böyle sorunlar pek düşünülmüyordu sanırım. Peki birşey hakkında daha merakımı giderebilir misiniz ? Bu araçlarda su geçirme sorunundan bahsediliyor.
    Son düzenleyen Profane, 14-Haziran-2012 saat 14:10.

Senior Member
    tente bi bıcak darbesine bakarsa kaputta bi cekic darbesine bakar biri arabana bisey yapmak isterse zaten yapar. o korkuyla yasayamam diyosan butun sarı arabalar zaten senin....
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Tente yi bu kadar dert etmeye gerek yok o zaman kimse cabrio porsche bentley lambo falan almasın yani.. Su geçirme konusundada benim eski aracım e93 hardtopluydu ve su geçiriyordu aracı yıkarken yandan tazzikli su ile fakat e cabrioda boyle bir sıkıntı hiç başıma gelmedi daha iyi diyebilirim fakat yamur ne kadar şiddetli olursa olsun e cabrioda 3 cabrioda hiç bir sıkıntı olmuyor.
    Son düzenleyen GRN, 14-Haziran-2012 saat 15:44.
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı Profane Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Estağfurullah kullanmak ne demek. Ben bu forumda başka bi isim altında zaten üyeydim bi aksilik oldu unuttum, yani uzun süredir forumu takip ediyorum. Hatta bu üyelikle bile ne kadar zamandır sürekli girip yazılanları okuyorum fakat şuan öğrenme,tecrübe edinme aşamasında olduğum için henüz yazı yazmış değilim.

Cevabınız için teşekkür ederim. Daha önce G-Serisi Cabriolet jipimiz de vardı tek tecrübem,hatırlayabildiğim bundan ibaret. Ama böyle sorunlar pek düşünülmüyordu sanırım. Peki birşey hakkında daha merakımı giderebilir misiniz ? Bu araçlarda su geçirme sorunundan bahsediliyor.
    Umarım bu üyeliğinizle uzun süre aramızda kalırsınız o zaman.

Ben mercedes gibi bir arabanın öyle basit bir sorun çıkaracağını pek sanmıyorum. Opel astra cabriolarda bile öyle bir sıkıntı yokken Mercedes te olmaz. Durumunuz da el veriyorsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bence cabrio keyfi bambaşka.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Junior Member
    Alıntı omerfaruk_ua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Umarım bu üyeliğinizle uzun süre aramızda kalırsınız o zaman.

Ben mercedes gibi bir arabanın öyle basit bir sorun çıkaracağını pek sanmıyorum. Opel astra cabriolarda bile öyle bir sıkıntı yokken Mercedes te olmaz. Durumunuz da el veriyorsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bence cabrio keyfi bambaşka.
    Bu üyelik 2010 tarihliymiş ona da baktım bu arada.
    Kesinlikle farklı bi keyif bide ilk arabama öyle birşey olursa dayanamam zihniyetiyle sormak istedim. Hepinize teşekkürler

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı Profane Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu üyelik 2010 tarihliymiş ona da baktım bu arada.
    Kesinlikle farklı bi keyif bide ilk arabama öyle birşey olursa dayanamam zihniyetiyle sormak istedim. Hepinize teşekkürler
    Evet ama hiçbirşey yazmadığınız için tanımadık haliyle. Dediğim gibi kendinizi o konuya tanıtırsanız seviniriz hem biz nick yerine isimle hitab etmeyi daha çok sevdiğimiz için iyi olur.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Kapalı garajınız varsa ve dışarıdada sokak arasına park etmeyecekseniz bir sorun yaşamazsınız.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Banned
    Cabrio iyi hoş da, sunrooflar bile zamanla garip sesler çıkartırken, cabrio konser veriyordur heralde

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    1.5 yıl falan oldu ben aracı alalı bir tenteye göre cok iyi ses yalıtımı var herhangi gıcırdama vs'de henüz olmadı ama mesela cok bozuk bir yola girince örneğin sağ teker bayağı büyük bir çukura girince gıcırdama oluyor cok nadir o da heralde üstten bir baglantı olmadıgı için şasi biraz esneme yapıyor.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10