Junior Member
    Öncelikle herkese merhabalar. Ehliyet süreçlerinin sona yaklaşması, ilk arabama kavuşma aşamasındayım. Haliyle araştırmalarım epey bi yoğundu ve şuan ki yoğunlaştığım araba E-Cabriolet modeli (E250-350 olması daha arkaplanda). Fakat bazı kaynaklardan edindiğim bilgiye göre o tente bi bıçak darbesine bakar diyorlar. Kendi şahsi fikrim böyle olmaz yönünde ama soru işareti var elbette. Kapalı garaj olmasına rağmen herhangi biryerde dışarı bırakmamız mutlaka icab edecektir.
    Buna konuya açıklık getiren herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Senior Member bes Üyenin Avatarı
    abuk subuk insanı olan mahallelere çekmezsiniz olur biter

Junior Member
    Bu "tente bi bıçak darbesine bakar" ifadesini doğruluyor o zaman yanılıyor muyum ? Aslında öyle lokasyonlarda bi işi olmayacak arabanın fakat açık mavi almayı düşünüyorum, bilhassa öyle renklerde daha da sıkıntı olabilir diye düşündüm,duydum.

imperial
    Guest
    Selamin aleykum oncelikle

imperial
    Guest
    Alıntı PowerShine Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aleyküm selam
    Adamin dibisin dibii

Senior Member tolgabar Üyenin Avatarı
    bıcak degil sigara bile yeterli sonucta ülkemizde mal düşmanı çok ama diyosan aracımı dışarı bıraktıgımda aklım kalmaz sorun yok ozaman valla tentelı araba alanlar harbi çok cesaretli ben olsam kafayı yerim noldu bişimi oldu bıcakmı geçirdiler sigaramı bastılar sana en dogru bilgiyi mturan abi verir görürse yazar herhalde

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Profane hoşgeldiniz.
    Sizden ricam öncelikle kendinizi burada tanıtmanız:
    http://www.turbofsi.net/forum/sohbet...tanitiyor.html
    Merak ettiğiniz bir şey olduğunda konu açmadan önce lütfen buradan arama yapınız :
    http://www.turbofsi.net/forum/search.php

Not: Kusura bakmayın Kendinizi tanıtmanızı istememizin sebebi gelip soru sorup giden insanların bizi kullanmasına engel olmaktır.

Sorunuzun cevabına gelince: Bıçak darbesiyle lastikleride patlatabilirler ve bu daha masraflı olur biliyorsunuz sigorta karşılamıyor. Yani mal düşmanı istedikten sonra her türlü zarar verir arabanıza sırf bu yüzden karar değiştirmeyin derim. Yine de siz daha dikkatli olursunuz ve arabayı elinizden geldiği kadar gözünüzün önüne bırakırsınız o zaman bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    arkadasın 2 accountu mu var ? koray selam vermıs baska accountla oda ona selam vermıs

not: tmm waydermıs
    Son düzenleyen Yigit911, 14-Haziran-2012 saat 01:41.

Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Tente dayaniksiz ama kafasina koyan gelir arabanizi boydan boyada cizer dikiz aynanizida kirar oyuzden kuytu koselere koymadigin gozunuzn onunde oldugu surece bi sikinti yasamassin.

Banned
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadasın 2 accountu mu var ? koray selam vermıs baska accountla oda ona selam vermıs

not: tmm waydermıs
    Nerden anladınız? Merak ettim. Bişey kaçırdık galiba