Senior Member tolgabar Üyenin Avatarı
    aranızda benim kadar hor kullanan olmadıgından eminim aklınıza gelebilecek hızlarda çukurlara girdimm bide yazın yazlıkta heryer çukur silivride sel olmuştu geçen sene biliyosunuzdur heryer çukur bir çukurun üstünden günde en az 10 kere geçiyodum altını hemen hemen hergün düzenli olrak vururum şimdiye kadar bişe olmadı inş olmazsadece jantlar çok çizildi bide sadece birkez bir olay yaşadım bunu sizle paylaşmak istiyorum aklınızda bulusun silivride bir toprak araziye girdim orda sıfır çizmeye çalışıyodum birden direksiyon sertleşti hereket ettiremedim araba hızlandıkça direksiyon yumusuyodu yavaşlayıncada sertleşiyodu servisi aradım sagolsunlar yarım saate geldiler direksiyon pompasımı ne bozulmuş işte o halde döndüm istanbula . başkada bişe yaşamadım

Banned
    Bilmez miyim o çukurları cok gecmis olsun

Senior Member Fırat Kurtipek Üyenin Avatarı
    Rot kolu 1-2cm geri kaçmış olabilir. Ciddi bir çekme varmı araçta?
    2001 Peugeot 106GTİ
    2004 Peugeot 206RC
    2003 BMW 330Cİ
    2009 Audi TTS

Banned
    Tolgabar senin arabayı kimse almasın söyleyeyim de yarın birgun satacaksın nasılsa

Yazık ya yapılır mı öyle

Alıntı wayder Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tolgabar senin arabayı kimse almasın söyleyeyim de yarın birgun satacaksın nasılsa

Yazık ya yapılır mı öyle
    forumda konuşulan herşey sır olarak kalması gerekiyor aslında ilk aldıgımda bebek gibi bakıyodum hatta ilk gün içinde uyumuştum hergün yıkatıyodum boyası çıkıcaktı o derece ama annem bir gün park ederken çarptı o günden sonra sogudum birkaçkerede çukura girincede arabamla aramızdaki aşk bitti

Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Alıntı tolgabar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    aranızda benim kadar hor kullanan olmadıgından eminim aklınıza gelebilecek hızlarda çukurlara girdimm bide yazın yazlıkta heryer çukur silivride sel olmuştu geçen sene biliyosunuzdur heryer çukur bir çukurun üstünden günde en az 10 kere geçiyodum altını hemen hemen hergün düzenli olrak vururum şimdiye kadar bişe olmadı inş olmazsadece jantlar çok çizildi bide sadece birkez bir olay yaşadım bunu sizle paylaşmak istiyorum aklınızda bulusun silivride bir toprak araziye girdim orda sıfır çizmeye çalışıyodum birden direksiyon sertleşti hereket ettiremedim araba hızlandıkça direksiyon yumusuyodu yavaşlayıncada sertleşiyodu servisi aradım sagolsunlar yarım saate geldiler direksiyon pompasımı ne bozulmuş işte o halde döndüm istanbula . başkada bişe yaşamadım
    Walla içim rahatladı birader ben daha önce mercedes kullanmadım bmw gibi olcak diye korktum ama araç beni çok şaşırttı gerçek den unvanını hak ediyor yıldız
    e350 cdi blueefficiency coupe

Alıntı melih Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Walla içim rahatladı birader ben daha önce mercedes kullanmadım bmw gibi olcak diye korktum ama araç beni çok şaşırttı gerçek den unvanını hak ediyor yıldız
    valla için rahat olsun herhalde önceden bmw kullandıgın için kafana takıldı bu sorun ben bmw alsam servisten çıkmam galbaama burda forum üyelerine söz veriyorum yeni alacagım araca gözüm gibi bakıcam