Senior Member gkt Üyenin Avatarı
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaslar hep hizdan bahsetmiste madem sizin icin onemli degil hiz alin binin derim ben. porschenin yaptigi en zevkli en ucuz araba ayrica isinma konusunda hic bir sikinti yok rahat olun yani iceri motordan herhangi bir sicaklik geldigi falan yok
    ısınma kafaya takılacak bir sorun değil evette. ben uyduruyormuyum ? 2 ay kullandım bariz çok sıcak oluyor içerisi? ben değil araca binen herkes bunu dedi...
    a3 2.0fsi s-line manuel

Hidden Content
    Hidden Content
    YeliDesign - Web Tasarım Stüdyosu

Member
    Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.

Biraz önce satılık bir cayman s'i sahibiyle beraber test ettik, kısa sürede edindiğim izlenim; klima çalıştığı için ısınma rahatsız etmedi, ama gürültü ciddi manada var motorun ortada olduğunu araç çok net hissettiriyor Araç S olmasına rağmen ciddi bir ivmelenme hissi vermedi (GLK'dan sonra çok beklenti içine girmiş olmamdan kaynaklanmış olabilir) ve çalıştıktan sonra şehir içi 15 km'lik mesafede 11,9 lt tüketti araç.
    Bundan sonra olay kendi arabamı satmama bakıyor açıkçası istediğim fiyata satabilirsem olacak gibi.
    06 ebk 38

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı ebk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.

Biraz önce satılık bir cayman s'i sahibiyle beraber test ettik, kısa sürede edindiğim izlenim; klima çalıştığı için ısınma rahatsız etmedi, ama gürültü ciddi manada var motorun ortada olduğunu araç çok net hissettiriyor Araç S olmasına rağmen ciddi bir ivmelenme hissi vermedi (GLK'dan sonra çok beklenti içine girmiş olmamdan kaynaklanmış olabilir) ve çalıştıktan sonra şehir içi 15 km'lik mesafede 11,9 lt tüketti araç.
    Bundan sonra olay kendi arabamı satmama bakıyor açıkçası istediğim fiyata satabilirsem olacak gibi.
    Olur inşallah Cayman çok güzel araçtır. Ben sizin yerinizde olsam ama madem bekarsınız boxter s bakardım cabrio porsche keyfini yaşardım.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Şöyle söylim pdk lı cayman triptronic cayman s den bie daha iyi. Birde pdk lı cayman ve s in beygir ve torku hem daha fazla hemde daha uzun süre yere veriyor o güçleri artı yakıt olarak baya bir fark var eskilerine göre..
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member
    Alıntı Fırat Kurtipek Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Pdk sadece vites değişimini hızlandıran bir sistem onun dışında arabanın 2 vites arasındaki gidişene faydası olmaması lazım. hatta 30-40kg fazladan ağırlık yaptığı için biraz zararından da bahsedilebilir.
    PDK zararlıdır yani ağırlık yapar ?

Pardon ben son sayfada yazmışsınız zannettim